BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 21.1.-27.1.2019
zdroj: pixabay.com

Aký horoskop vás čaká tento týždeň? 21.1.-27.1.2019

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

SPLN 21.1 o 6.18 hod. V znamení LEVA - deti, hry, výhry, milenci, milenky. Požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- tento týždeň sa v zamestnaní budete cítiť ako na hojdačke. V pondelok budete mať problém s kolegami riešiť pracovné problémy v pokojnom duchu, v utorok a v stredu naopak, na čo siahnete, dokáže premeniť na "zlato". Počas štvrtku budete mrzutý a podráždený, čo bude aj vidieť na vašich výkonoch a v piatok budete opäť excelovať. V osobnom živote sa počas týchto dní nebudú diať žiadne extrémne situácie pokiaľ sa o ne sami nepostaráte. Preto s partnermi neotvárajte žiadne vážne debaty ani sa nesnažte zásadným spôsobom zmeniť chod vašej domácnosti. Iba by ste "otrávili" víkend ako sebe, tak aj všetkým okolo vás.

Býk
- aj počas tohoto týždňa, zvlášť v utorok a v stredu sa bude dariť vám, ktorých zamestnanie je prepojené s umením. Preto by ste tieto dni mali využiť ako najlepšie dokážete. Ale aj vy, čo pracujete v oblasti financií môžete utorok, stredu, ale aj piatok využiť na finančné transakcie, ktoré vám prinesú očakávané zisky. Vaše aktivity v osobnom živote by ste si mohli naplánovať spoločne s vašou rodinou. Hlavne počas víkendu by ste mohli zvoliť návštevu nejakého kultúrneho podujatia, alebo si pozvite domov priateľov a vymyslite si hry, kde budete môcť každý z vás ukázať svoj umelecký talent.

Blíženci
- v pondelok na pracovisku dobre vážte ako budete slovne reagovať na podnety zo strany vašich spolupracovníkov, pretože budete mať tendencie byť ozaj hašterivý a spurný. Iba by ste ich voči sebe popudili, čo by nebolo dobré, pretože od utorka budete mať ozaj dosť práce, ktorú sa vám bude dariť aj úspešne zvládať, ale z ich pomocou by ste dokázali zvládnuť viac, čo by bolo samozrejme aj náležite finančne ohodnotené. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití budete v tieto dni prežívať bežné, klasické radosti a starosti, ale v priebehu nadchádzajúceho víkendu zvážte možnosť spoločných aktivít mimo priestorov vašeho domova.

Rak
- v pondelok si dávajte v zamestnaní ozaj pozor na vaše rozhodnutia, sľuby, pretože budete nesústredený a roztržitý, čím by ste sa mohli dopustiť chýb, ktoré by mali pre vás nepríjemné dozvuky. Naopak v utorok a v stredu sa vám bude dariť všetko, na čo si len pomyslíte. V súkromí taktiež neriešte nič ani sa nedajte vťahovať do sporov medzi vami a rodinnými príslušníkmi, lebo by ste neboli objektívny. Napokon nemusíte to byť práve vy, čo u vás doma rieši všetko a všetkých. Máte pred sebou veľmi príjemný víkend, tak si "ukradnite" pre seba, poprípade si ho užite s partnerom niekde v súkromí.

Lev
- od pondelka do stredy máte výnimočne vhodné a prajné dni na všetky vaše aktivity spojené s vašim zamestnaním. Môžete začať s podnikaním, budete môcť uzatvárať nové obchodné a pracovné dohody, môžete robiť finančné transakcie. Všetko vám z dlhodobého hľadiska prinesie výhody a zisky. V súkromí sa môžete tešiť z veľmi príjemných chvíľ s vašou rodinou, partnermi, ale aj priateľmi hlavne počas nadchádzajúceho víkendu, čím si medzi sebou ešte viac upevníte vaše väzby. Preto v tieto dni odložte všetko a užívajte si pohodu a zábavu.

Panna
- ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu a to občas vašim spolupracovníkom spôsobuje problém, držať s vami krok v nasadenom tempe. Táto situácia sa bude diať aj počas tohoto týždňa. Preto nemajte na kolegov ťažké srdce, proste niekedy nedokážu stíhať. Ale už od utorka oceníte ich pomoc, pretože aj vy budete doslova zavalený úlohami, ktoré za ich asistencie dokážete zvládnuť. V súkromí máte pred sebou klasické dni s bežnými starosťami a radosťami, ale víkend vám ponúka možnosť prežiť niečo zaujímavé a aj vzrušujúce. Bude fajn, ak si to užijete spoločne s rodinkou.

Váhy
- vy, čo ste zamestnaní, alebo podnikáte v oblasti, ktorá je spojená s umeleckou činnosťou v širšom slova zmysle, máte pred sebou hlavne počas utorka a stredy zaručený úspech. Ale aj vy, čo pracujete vo finančnom sektore sa môžete v tieto dni pustiť do investícií. Prinášajú vám očakávané zisky. Všetky vaše plány, či aktivity sa snažte riešiť spoločne s vašou rodinou. Navrhnite im, že by ste počas nadchádzajúceho víkendu mohli navštíviť nejaké kultúrne podujatie. Váš nápad sa stretne s pozitívnou odozvou. A aby bola ešte väčšia zábava, oslovte aj vašich priateľov.

Škorpión
- počas tohoto týždňa si všetky vaše pracovné úspechy budete musieť veľmi tvrdo "odmakať". Až počas piatku vám bude nebeská obloha naklonená v tom, že sa vám bude dariť bez problémov a hladko zvládať vaše povinnosti. V súkromí pociťujete už nejaký čas niečo ako stagnáciu vo vašom partnerskom spolužití, čo by ste radi zmenili a oživili. Ale ani tieto dni na to nebude vhodné prostredie. Preto nechajte veci tak, ako sú a tento čas využite na vaše osobné záležitosti. Doprajte si počas voľných dní dostatok odpočinku, alebo relaxujte pri niečom, čo vás baví a čo vám robí radosť.

Strelec
- mali by ste sa pripraviť na to, že aj na bežné pracovné povinnosti, ktoré inak zvládate bez problémov, budete musieť v tieto dni vynakladať veľa sústredenia a energie. Dávajte si pozor na to, aby váš chybný úsudok nespôsobil problémy, ktoré by ste museli odstraňovať. Preto radšej prenechajte konečné rozhodovanie na spolupracovníkov. Môžete sa na nich spoľahnúť. Aj v rodinných záležitostiach nechajte riadenie všetkého na vašich partnerov. Určite dokážu zvládnuť všetko tak ako aj vy. Berte to proste tak, že tento týždeň vás nezastihol v práve najlepšej mentálnej kondícii.

Kozorožec
- ak pracujete ako samostatní pracovníci, potom máte pred sebou týždeň, počas ktorého si budete plniť všetko, čo máte k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Ak ste zamestnaní v kolektíve, potom radšej požiadajte vašich spolupracovníkov, aby vás nezaťažovali ničím, čo nie je úzko spojené s vašimi povinnosťami. Tak sa vám podarí vyhnúť nedorozumeniam medzi vami. Počas štvrtku sa aj u vás doma snažte vyhnúť otvoreným konfrontáciám, pretože sa nebudete cítiť psychicky v pohode. Ale naopak, počas víkendu by ste mali vyvinúť všetko úsilie k tomu, aby ste vašim blízkym ukázali ako ich milujete. Ich reakcia bude pre vás príjemná.

Vodnár
- vaša myseľ bude v tieto dni roztekaná hlavne v prvej polovici týždňa k čomu určite prispeje aj nov, ktorý bude v utorok práve vo vašom znamení, preto sa v zamestnaní pri riešeniach vašich povinností snažte zachovať rozvahu. Nereagujte pod emóciami, ale najskôr si dobre rozmyslite, čo urobíte, alebo poviete, pretože vaše názory sú pre vaše široké okolie dôležité. V súkromí dajte všetkým, na ktorých vám záleží počas stredy najavo, že sú pre vás nesmierne dôležití a nenahraditeľné. Budete milo prekvapený ako vám to počas víkendu originálne "vrátia".

Ryby
- v tieto dni sa v zamestnaní snažte byť umiernený a otvorený smerom k vašim spolupracovníkom. Nesnažte sa za každú cenu "pretláčať" vaše predstavy a názory a už vôbec nie z pozície nadriadeného. Ide o to, že tie vaše nebudú práve najlepšie. Naopak mohli by ste ich presadením a realizáciou stratiť. Ani doma nevyžadujte od vašich blízkych za každú cenu prejavy ich náklonnosti voči vám. Nechajte všetko tak ako to je. Je to v poriadku. To len vy ste vnútorne nespokojný s niečim, čo ani sami nedokážete definovať. Víkend využite na relax a odpočinok.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio