BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Majú vás kamarátky už plné zuby? Takto to zistíte
zdroj: SAMphoto.cz

Majú vás kamarátky už plné zuby? Takto to zistíte

Z času na čas si ľudia dokážu poriadne liezť na nervy. I dobrí kamaráti. Ak však o tých svojich nechcete prísť, prestaňte robiť tieto veci.

Ja, ja, ja

Máte pocit, že ste stredobod vesmíru? Tak sa z toho rýchlo preberte. Nič sa netočí len okolo vás a ak neustále budete pri každom kontakte s vašimi priateľmi hovoriť len o vás, veľmi rýchlo sa stane, že žiadnych už mať nebudete. Jasné, môžete hovoriť, čo sa vám stalo, čo máte nové, čo vás trápi, ale rovnako tak si vypočujte i okolie. Zaujímajte sa o svoje kamarátky. Ak budú mať pocit, že vaše spoločné stretnutia slúžia len na preberanie všetkého okolo vás, tak na to najbližšie vás už nezavolajú...

Radíte a radíte

Najmä ak si nikto vašu radu nežiada. Mudrcov, ktorí vedia len radiť vo všeobecnosti nikto neobľubuje. Ak máte potrebu napríklad svojej kamarátke, čerstvej mamičke neustále radiť, čo má robiť a čo je hlavné, vy ŽIADNE dieťa nemáte, tak si radšej zahryznite do jazyka. A to sa netýka len mamičiek. Raz za čas niekomu niečo poradiť môžete, ale ak budete mať potrebu sa tváriť ako najmúdrejší človek na svete, taktiež môžete raz-dva skončiť bez priateľov. 

Chybu nepriznáte

S týmto má problém veľa ľudí. A práve vďaka tomuto zlyháva veľa partnerstiev i priateľstiev. Priznať si chybu považuje veľa ľudí za slabosť a zlyhanie, pritom ide o pravý opak. Najviac si vážime tých, ktorí vedia sklopiť hlavu a priznať, že nie sú všemohúci a raz za čas i oni zakopnú...

Obohraná platňa

Stále len dookola a dookola opakujete, čo všetko musíte urobiť, koľko musíte schudnúť, že vám vadí toto a tamto... Ale nikdy vlastne nič neurobíte preto, aby ste to zmenili. Ľudí, ktorí stále hovoria o tom istom, veľmi rýchlo priatelia odsúvajú na druhú koľaj. Znie to kruto, ale v podstate  ich oberáte o energiu a poriadne im týmto leziete na nervy. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio