BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nevesty pozor! Tieto svadobné šaty si zamilujete!
zdroj: TASR/AP

Nevesty pozor! Tieto svadobné šaty si zamilujete!

Čaká vás tento rok svadba, no stále neviete, aké šaty si vybrať? Ponúkame vám inšpiráciu priamo z prehliadkových mól. Na svoje si prídu milovníčky klasiky, extravagancie, romantiky i jednoduchosti.

Každá žena túži počas svojho svadobného dňa vyzerať čo najlepšie. A k tomu jej samozrejme majú dopomôcť práve svadobné šaty, ktoré treba vyberať veľmi dôkladne. Ak však vôbec netušíte, čo na seba, skúste sa inšpirovať modelmi, ktoré boli nedávno predstavené na Haute Couture Fashion Weeku priamo v Paríži. I keď nie všetky vybrané róby sú originálnymi svadobnými šatami, pokojne môžete siahnuť i po takýchto. Je to len a len na vás.

Sexi nevesta

Ak túžite vyzdvihnúť počas svojho veľkého dňa svoje ženské prednosti, stavte karty na šaty s rázporkom alebo s atypickým strihom sukne. Ukážete svoje krásne nohy i ženský pôvab. Či už zvolíte jednoduchší strih a jemný materiál, alebo práve naopak, teatrálnejší model, krok s módu a trendmi udržíte i tak. 

TASR/AP
TASR/AP

Jednoduchá klasika

Samozrejme, klasikou a jednoduchosťou sa nikdy nič nedá pokaziť. Hladké modely šiat kopírujúce vaše krivky doplnené dlhým, no taktiež jednoduchým závojom, patria tiež medzi trendy už niekoľko sezón. A výnimkou nebude ani táto. 

TASR/AP
TASR/AP

Trochu iná nevesta

Extravagancia sa nevyhýba ani svadbám a nevestám. Módny dom Givenchy predstavil počas svojej najnovšej prehliadky až niekoľko zaujímavých modelov, ktoré oslnia ženy milujúce extravaganciu a chcú byť tak trochu inými nevestami. 

TASR/AP

Svadba pri bazéne

Francúzsky módny dom Chanel tentokrát ulahodil ženám, ktoré rozmýšľajú nad svadbou pri bazéne alebo na pláži. Šaty sú podľa Karla Lagerfelda úplne zbytočné. Stačí vám niekoľkometrový závoj a plavky posiate kameňmi. Bude z vás rozhodne nevesta ako žiadna iná. 

TASR/AP

Princezná

Neposlednom rade sa môžu tešiť i ženy, ktoré milujú romantické modely, v ktorých sa budú cítiť ako princezné. Široké sukne, vyšívané šaty, pompézne závoje... Je to predsa len váš veľký deň, tak prečo nesiahnuť po veľkých kúskoch? 

TASR

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio