BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Hviezdou plesu môžete byť i vy: Tieto strihy vám k tomu pomôžu
zdroj: TASR/AP

Hviezdou plesu môžete byť i vy: Tieto strihy vám k tomu pomôžu

Plesová sezóna je v plnom prúde a takto môžete počas nej zažiariť aj vy.

Byť hviezdou plesu vôbec nemusí byť nezdolateľná úloha. Stačí, ak výberu vašej róby budete venovať patričnú pozornosť a rovnako tak si necháte poradiť. A aké sú najhorúcejšie trendy v tejto oblasti?

Ukážte ramená

Ak samozrejme na to máte. Ak sa môžete pýšiť štíhlymi rukami, tak si môžete vybrať róby, ktoré poodhaľujú vaše ramená. Či už to budú korzetové modely, šaty na jedno rameno, alebo s padavým strihom v oblasti ramien, bude to správny krok, ktorým zabodujete.

TASR/AP

Jednofarebné kúsky a výrazne materiály

Zabudnúť by ste však mali na viacfarebné kúsky, či vzory. Namiesto toho voľte radšej jednofarebné šaty, ktoré sú zhotovené z výrazných materiálov. Nemusia byť ani celé z jedného materiálu. Len v rovnakom odtieni! Opäť vedú metalické odlesky, no za pozornosť stojí i koženka či latex. 

TASR/AP

Rázporky vedú

Každá žena túži byť za tú najkrajšiu, niektoré dokonca za tie najsexi. Ak chcete ukázať svoje ženské zbrane, mali by ste sa viac sústrediť na spodnú časť tela - na nohy. Výstrihy sú out, ale vysoké rázporky naďalej dominujú v tejto oblasti. Ale nezabúdajte, že ste na plese, preto by rázporok mal byť len v takej výške, aby ste si nevyrobili zbytočné faux pas.

TASR/AP;TASR

Šaty ako šperk

Nemusíte nosiť výrazne šperky, aby ste zažiarili. Naopak, urobte šperk zo svojich šatoch. Zlaté, streiborné, medené... jednoducho všetky metalické odtiene v kombinácií s rafinovaným strihom sú top trendom plesovej sezóny. A s doplnkami si tým pádom nemusíte robiť žiadne starosti.

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio