BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 28.1.-3.2.2019
zdroj: pixabay.com

Prečítajte si váš horoskop na tento týždeň 28.1.-3.2.2019

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskopy na tento týždeň.

Baran - ak sa pracovisku počas pondelka a stredy dokážete oprostiť od vašich osobných záujmov a potrieb a dokážete v sebe potlačiť vášmu znameniu prirodzenú sebeckosť, potom sa môžete tešiť z toho, že zo strany vašich spolupracovníkov budete vnímaný v pozitívnom slova zmysle a aj ich ochota bude oveľa vyššia byť vám nápomocný. V súkromí by ste sa mohli chopiť iniciatívy a pripraviť vašim blízkym na víkend zaujímavý a netradičný, ale aj trochu vzrušujúci program. Vaša aktivita bude z ich strany vnímaná mimoriadne pozitívne.

Býk
- vaše tohto týždňové pracovné záležitosti si nebudete mať dôvod prečo pamätať, pretože sa budú týkať z vášho pohľadu úplne bežných vecí, ku ktorým pristupujete ako k rutinne. Ostane vám viac energie a elánu na vaše osobné veci, pretože v súkromí vašich domovov sa budete musieť vyrovnávať s výkyvmi nálad v citovej oblasti a tie si budete chcieť "vybíjať" na vašich rodinných príslušníkoch, alebo partneroch či priateľoch. Preto skôr, ako niečo poviete či urobíte smerom k nim dobre zvážte. Mohli by ste minimálne dlhodobo narušiť do teraz dobre fungujúce vzťahy medzi vami.

Blíženci
- ak máte v zamestnaní počas pondelku naplánované dôležité obchodné rokovanie, využite všetky vaše schopnosti a talent, pretože aj priazeň hviezd je na vašej strane a to dokonca takým spôsobom, že už počas štvrtku, alebo piatku máte vysokú šancu obdržať pozitívnu odpoveď druhej strany, na všetky vaše predložené požiadavky. Pokiaľ sú vo vašej rodine, alebo vo vašom partnerskom spolužití nejaké dlhodobo neriešené problémy, tak od piatku až do nedele máte podporu nebeskej oblohy práve na riešenie takýchto situácií. Tak neváhajte a pustite sa do nich.

Rak
- v zamestnaní sa počas tohoto týždňa budete môcť plne oprieť o pomoc a podporu vašich spolupracovníkov pri všetkých riešeniach vašich pracovných povinností. Aj zo strany vašich nadriadených môžete očakávať, že vám budú vychádzať v ústrety vo všetkom, do čoho sa pustíte. V súkromí okrem stredy, kedy sa nebudete cítiť v psychickej pohode, máte pred sebou pekné a príjemné dni v kruhu vašich najbližších. Preto by bolo dobré, keby ste si na nadchádzajúci víkend naplánovali spoločné aktivity. Tak si medzi sebou ešte viac utužíte vašu spolupatričnosť a vzájomné väzby.

Lev
- aj počas tohto týždňa sa vám bude dariť všetko, čo ste si z pracovného hľadiska naplánovali. Len v utorok si dávajte pozor na vaše slovné reakcie smerom k vašim spolupracovníkom, ale aj obchodným partnerom, pretože vaša diplomacia nebude práve najlepšia. Od štvrtku budete mať silnú podporu nebeskej oblohy na všetky vaše osobné, rodinné , ale aj partnerské záležitosti. Využite tieto priaznivé dni a pustite sa do riešení všetkých prípadných problémov, ktoré vnímate ako prekážky k lepšiemu a užšiemu spolunažívaniu s vašimi najbližšími.

Panna
- ak v zamestnaní počas pondelku využijete všetky vaše schopnosti a možnosti, máte naozaj vysokú šancu, že už vo štvrtok sa budete môcť tešiť z dobrých výsledkov. Aj nebeská obloha je vám naklonená a aj nápomocná. Tak neváhajte a využite jej priazeň. Aj v rámci vašich rodinných záležitostí vám od piatku až do nedele bude vesmír nápomocný zvládať situácie, ktoré sa snažíte dať dlhodobo do stavu, ktorý bude vyhovovať všetkým zainteresovaným. Preto neváhajte a riešte ich jeden za druhým. Úspech máte zaručený.

Váhy
- tento pracovný týždeň bude pre vás jedným stých, ktorý si po jeho uplynutí nebudete mať dôvod prečo pamätať. Všetky vaše povinnosti budete riešiť automaticky, rutinne. Ušetríte si tak energiu , ktorú budete potrebovať vo vašom osobnom živote, pretože vaše nálady v citovej oblasti sa budú striedať a vy budete mať tendencie obviňovať za to vašich blízkych. Preto sa radšej utiahnite niekam, kde budete môcť byť nerušený a ak už budete musieť niečo povedať, dobre si najskôr uvážte čo a komu poviete, pretože by ste slovom dokázali ublížiť, a potom by sa vám to len veľmi ťažko darilo dať do poriadku.

Škorpión
- v zamestnaní využite hlavne utorok na to, aby ste rozbehli všetky pre vás dôležité pracovné aktivity. Položíte tak pevný základný kameň dlhodobej prosperity podniku, v ktorom pracujete, alebo vo vašom podnikaní. V súkromí, sa aj počas týchto dní snažte držať viac v ústraní a nechajte nech vaši partneri, alebo niekto iný z vašej rodiny prebere aktivity. Ste už nejaký čas vnútorne nespokojní sami so sebou, ale aj v citovej oblasti necítite istotu, ktorá by vám dodávala celkový pocit pohody. Víkend využite hlavne na odpočinok. Vypnite všetky vaše zmysly a relaxujte.

Strelec
- v tieto dni je len na vás a vo vašich rukách, či sa koncom tohoto týždňa budete tešiť z úspechov a ziskov, alebo budete mrzutý, lebo ste vašim laxným prístupom prišli o výhodné obchodné transakcie. Preto si dobre zvážte, čo je pre vás výhodnejšie. Nebeská obloha vám totiž praje v pracovných aktivitách. Váš citový život, rodinné, ale aj partnerské spolužitie nebude v tieto dni rušené ničím, čo by si od vás vyžadovalo mimoriadnu pozornosť, alebo osobnú angažovanosť. Preto si budete tiež môcť vybrať spôsob, ako strávite nadchádzajúci víkend. S rodinou a priateľmi, alebo sami niekde v lone prírody pri nejakej adrenalínovej aktivite.

Kozorožec
- v tomto týždni sa opäť na plno prejaví váš zmysel pre metodičnosť a zodpovednosť vo všetkých vašich pracovných výkonoch, čo sa samozrejme pozitívne odzrkadlí aj na reakciách vašich spolupracovníkov, obchodných partnerov, ale aj klientov. No v osobnom živote to už nebudete mať tak jasné. Opäť vás budú vnútorne zaplavovať pocity citovej nenaplnenosti a z toho prameniaca melanchólia, ktoré sa odzrkadlia na reakciách voči vašim blízkym. Majte na pamäti, že oni za vaše zmeny nálad nemôžu. Radšej sa počas víkendu vyberte niekam von na dlhú prechádzku a nechajte si poriadne vyvetrať hlavu.

Vodnár
- máte veľmi dobré nápady, ale aj schopnosť presvedčiť všetkých kolegov o ich dôležitosti a význame, čím si získate ich podporu pretaviť ich aj do praxe. Jediné, na čo si treba dávať pozor, je to, aby ste sa na to všetko dokázali plne sústrediť. V takom prípade môžete očakávať aj dobré finančné ohodnotenie. V súkromí máte pred sebou dni, ktoré nebudú ničím zvláštnym v negatívnom slova zmysle rušené. V piatok by ste mohli skúsiť šťastie v nejakej lotérii. Počas víkendu si nájdite čas pre priateľov, alebo navštívte vzdialenú rodinu. Nemali by ste zabúdať na to, že udržovať kontakty s nimi je pre vás dobré a užitočné.

Ryby
- už nejakú dobu sa vám nedarí nájsť vnútornú pohodu a pokoj, čo sa premieta do každej oblasti vášho života. Na pracovisku sa preto môžete dostávať do zbytočných nepríjemných "stretov" s kolegami, čo by nebolo rozumné, pretože by ste zbytočne vytvárali dusnú atmosféru. V súkromí počas týchto dní prenechajte vedenie domácnosti na partnerov. Môžete sa na nich spoľahnúť v každej oblasti, čo vám už nie jedenkrát dokázali. Vy si hlavne počas nadchádzajúceho víkendu usporiadajte myšlienky a upokojte svoju myseľ. Relaxujte.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio