BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 typy žien, ktoré mužov odradia, i keď sú krásne a múdre
zdroj: pixabay.com

4 typy žien, ktoré mužov odradia, i keď sú krásne a múdre

Krása a inteligencia nie sú všetko a nezabezpečia vám, že vás budú muži milovať. Najmä ak sú tieto veci i vašim vlastnosťami.

Všetko sama

Super ženy - typ, ktorých je čoraz viac a viac. Emancipácia vládne svetom, ale ako sa zvykne hovoriť, všetkého veľa škodí, i vašej potreby robiť všetko sama. Na čo vám teda taký muž je? Samozrejme, je to len rečnícka otázka, ale rovnakú si bude klásť každý chlap, ktorý sa ocitne po vašom boku. Nemusíte hrať neschopnú, aby ste sa im zavďačili. Ale myslite na to, že muži hľadajú hlavne ženy, nie ďalších chlapských kamarátov, ktorých už majú dosť. Potrebujú mať po svojom boku stvorenie, ktoré je síce sebavedomé, ale nemá problém požiadať z času na čas o pomoc a tým dať mužovi najavo, že ho potrebuje. Darmo budete krásna, keď bude mať váš partner pocit, že ste väčším "chlapom" práve vy.

Príliš rýchla

Je síce pekné, že myslíte na svadbu s partnerom, ktorého máte aktuálne po svojom boku. Ale dajte si veľký pozor na to, kedy mu začnete rozprávať o týchto témach. Svadba, deti, bývanie... Muži, i keď sa to nezdá, sú plaché tvory, na ktoré treba ísť opatrne. Teda najmä čo sa týchto tém týka. Ak po dvoch mesiacoch začnete okolo neho chodiť so svadobným magazínom v ruke a vypytovať sa ho na deti, tak vám môže od strachu zdupkať rýchlejšie, než si tie svadobné šaty dokáže vôbec vybrať. A to môžete byť i v harmonickom vzťahu. Neponáhľajte sa zbytočne, muži to nemajú radi.

Nudná

Uf, toto je kategória, ktorá mužov odradí asi najviac. Pretože nech už ste akokoľvek dokonalá, krásna, inteligentná, ak ste suchárka, tak si chlapa len ťažko udržíte. Chlapi oveľa radšej vyhľadávajú ženy, ktoré sú zábavné, neboja sa vykročiť zo svojej komfortnej zóny. Nesnažte sa teda silou mocou byť dokonalá a prenechajte priestor spontánnosti. Ukážte partnerovi, že ste za väčšiu či aspoň menšiu srandu, inak tá vaša dokonalosť ho veľmi rýchlo unudí...

Zamračená

Nemusíte sa vlastne ani na nikoho hnevať, len tak pôsobíte. Bez úsmevu, akoby vás nahnevali všetci naokolo... Mrzuté, tak trochu oduté ženy tiež nie sú terno a vlastne nebudia veľmi dobrý dojem. A opäť sa budeme opakovať, ale ani všetka krása sveta vám nepomôže, ak sa nebudete usmievať. Naopak, tie ženy, ktoré neustále budia dojem, že sa tešia zo života, i keď bojujú so starosťami, majú vždy navrch pred kráskami. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio