BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na týchto mužov: Nevera im nie je cudzia!
zdroj: pixabay.com

Pozor na týchto mužov: Nevera im nie je cudzia!

Nedajte sa zmiasť. Prvoplánový playboy nemusí byť ten, kto vám zlomí srdce ako jediný. Pozor si dajte najmä na tieto tri typy mužov.

Kritické roky

Podľa výskumu istej internetovej zoznamky, je veľká väčšina neverníkov vo veku, ktorý končí číslicou 9... 29, 39, 49...Jednoducho muži, ktorí prechádzajú akýmsi míľnikom, majú potrebu si dokázať, že ešte na to majú.
Kritický je u mužov i moment, kedy prekonajú vekovú hranicu 33 alebo tesne pred 50-kou. Podľa viacerých štatistík sa práve vtedy muži začnú viac báť a upadať do depresií. Východisko často vidia práve v nevere. Bohužiaľ...

Tí, ktorí už raz podviedli

Bohužiaľ. Urobili to raz, tak čo im bráni v tom, urobiť to znovu? Nič. Samozrejme, sú výnimky a ak sa zoznámite s niekým novým, nemusíte ho odpísať hneď preto, lebo bol neverný. Ale poznáte to – dôveruj, ale preveruj. A v tomto prípade sa oplatí byť aj v strehu.

Milovníci sociálnych sietí

Toto asi nikoho neprekvapí. Na základe výskumov sú vraj náruživí užívatelia Instagramu alebo Facebooku náchylnejší ventilovať svoje vzťahové problémy práve neverou. Ak im to doma s partnerkou nejako nevychádza, nemajú problém podvádzať. A je jedno, ako dlho už vo vzťahu sú.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio