BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Lož má krátke nohy. Aj tá milosrdná! Preto v tomto nikdy partnerovi neklamte!
zdroj: pixabay.com

Lož má krátke nohy. Aj tá milosrdná! Preto v tomto nikdy partnerovi neklamte!

Každý z času na čas vysloví nejaké milosrdné klamstvo. No niektoré, i keď vám prídu neškodné, by povedané rozhodne nemali byť.

Kedy je milosrdná lož neprijateľná? Vtedy, ak ju nevyslovíte preto, že chcete ochrániť partnera, ale preto, že chránite tým sami seba. Jednoducho, ak má sebecký zámer. Ako napríklad tieto tri, ktoré žiadnemu vzťahu neprospejú.

Skoncujem s tým, sľubujem

Nech už myslíte čokoľvek - neveru, fajčenie, pitie, workoholizmus... Ak to nemyslíte naozaj, ale vyslovíte to len preto, aby ste uchlácholili svoju polovičku a ona vám dala konečne pokoj, tak si tak či tak koledujete o problém. Pretože lož, i tá milosrdná, má krátke nohy. A ak chcete robiť zo svojho partnera hlupáka, tak vám to len tak ľahko nedaruje. A nakoniec na to doplatíte len vy.

Naozaj si jediná

Ak ste na začiatku nejakej aféry, stretávate sa s viacerými naraz, nikdy nehovorte žiadnej z nich, že je jediná. A to platí i u stálych vzťahoch. Ak vás prichytí priateľka pri tom, že pozeráte po iných a vy ju utešíte slovami "ničoho sa neboj, veď ty si pre mňa i tak jediná", tak na túto lož doplatíte pri rozchode. Ak to tak nemyslíte, radšej nič nevyslovte. Danú osobu neskôr tým môžete naozaj veľmi raniť.

Budeme v kontakte

Uf, najhoršia porozchodová fráza. V každom vzťahu je vždy jedna strana, ktorá sa na tieto slová spolieha, pretože si naivne myslí, že sa možno niečo zmení. Ak to hovoríte len preto, že chcete priateľku pri rozchode utešiť, radšej si zahryznite do jazyka. Nesľubujte, čo nemyslíte vážne. Ak vám na danom človeku teda záleží, nekŕmte ho nezmyslami.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio