BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je finálová zostava súťaže Miss Slovensko: Máte už svoju favoritku?
zdroj: Instagram.com/misslovensko

Toto je finálová zostava súťaže Miss Slovensko: Máte už svoju favoritku?

Pred pár hodinami boli verejnosti predstavené finalistky najznámejšej sútaže krásy.

24.ročník súťaže krásy Miss Slovensko klope na dvere, a tak bolo na čase predstaviť verejnosti dvanástku pôvabných finalistiek, ktoré zobojujú o korunku krásy. Predstavovania sa i tentokrát ujala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková, ktorá súťaž tiež pred niekoľkými rokmi vyhrala. „Prišlo nám viac ako 400 video vizitiek, bolo to náročné hlavne preto, že dievčatá sú osobnosti tým, že buď sú scestované, buď žijú v zahraničí, alebo majú zaujímavú záľubu alebo prácu, máme medzi sebou profesionálne športovkyne, modelky, ktoré to robia už dlho, venujú sa modelingu, profesionálnu vojačku. Nie sú to len dievčatá, ktoré sú mladučké a študujú, ale majú svoju personu, osobnosť. Aby priniesli niečo do kolektívu a verím, že sa nám výber podaril. Teším sa z toho, za tých pár dní som mala možnosť vidieť, že dievčatá perfektne spoločne fungujú,“ prezradila médiám Karolína.

Súťažiace tvoria študentky stredných a vysokých škôl, ktoré o necelé tri mesiace zabojujú o prestížny titul, no rovnako tak i o postup na svetové finále Miss World 2019. Okrem toho však na víťazku čakajú hodnotné ceny ako dovolenka, automobil či byt. Ktorá kráska sa však bude z týchto cien nakoniec tešiť, uvidíme o pár týždňov.

Finalistky Miss Slovensko 2019

Natália Hrušovská (Nitra), Alica Ondrášová (Unín), Patrícia Junasová (Jaslovské Bohunice), Frederika Kurtulíková (Bratislava), Barbora Korcová (Rovinka), Tereza Turzová (Púchov), Ivana Gromová (Prievidza), Michaela Budáčová (Prievidza), Ema Mészárosová (Levice), Michaela Čajková (Klenovec), Melissa Záteková (Banská Bystrica) a Terézia Jakubcová (Snina).

zdroj: Instagram.com/karolinachomistek

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio