BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Veľavravné gesto Meghan Markle je všetkým na smiech: Všimli ste si toto i vy?
zdroj: TASR/AP

Veľavravné gesto Meghan Markle je všetkým na smiech: Všimli ste si toto i vy?

Krásna vojvodkyňa začína byť okoliu trochu na smiech. A to vďaka nevinnému gestu, ktoré však robí neustále.

Meghan je už v pokročilejšom štádiu tehotenstva a svoje rastúce bruško s radosťou a s hrdosťou ukazuje. Takmer na každú viac či menej významnú udalosť si oblieka šaty, ktoré jej tehotenstvo ešte viac zvýraznia. A rovnako tak pri každej verejnej príležitosti robí gesto, ktoré si všíma každý - kladie ruku na svoje bruško. Zakaždým. Toto gesto tiež neuniklo pozornosti médií a fanúšikov kráľovskej rodiny a rovnako tak i psychológom.

Zatiaľ čo verejnosť si z Meghan robí srandu, že až príliš okato sa snaží pôsobiť ako budúci milujúci rodič, niektorí dokonca začali špekulovať o tom, či je tehotenstvo Meghan skutočné. Experti sa 37-ročnej vojvodkyne však zastávajú. Nie je za tým žiadna veľká snaha ukázať sa v inom svetle. Len prirodzený jav, ktorý niektoré budúce mamičky robia neustále. Chytanie si svojho tehotenského bruška je prejavom silnej náklonnosti mamičky k svojmu bábätku. A je viac ako jasné, že Meghan sa na svoje prvé dieťa veľmi teší a takto sa snaží vybudovať si s ním kontakt už od prvých okamžikov.

Nielen Meghan sa však nesmierne teší na príchod nového potomka. Jej manžel Harry taktiež neskrýva radosť a dokonca pred nedávnom zverejnil fotografiu budúcej mamičky na Instagrame. I keď to vôbec nemal robiť, pretože zdieľanie súkromných fotografií majú členovia kráľovskej rodiny zakázané. No zdá sa, že rovnako, ako jeho manželka Meghan, ktorá často porušuje nepísané pravidlá kráľovskej módnej etikety, je i Harry v tomto smere rebel.

Meghan Markle s bruškom (7 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio