BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 najvýraznejšie trendy tejto zimy majú jednu vec spoločnú! Zahrejú vás!
zdroj: Instagram.com/chiaraferragni; romeestrijd

3 najvýraznejšie trendy tejto zimy majú jednu vec spoločnú! Zahrejú vás!

Zimné obdobie zďaleka nie je za nami. Aby ste si ho však dokázali čo najlepšie užiť, nemali by vo vašom šatníku chýbať tieto tri kúsky. Sú trendové, no čo je hlavné, veľmi teplé!

Na "macka"

Funkčný a trendy kúsok, ktorý stojí za pozornosť. To je tzv. "teddy coat" teda kabát pripomínajúcí tak trochu macka...A prčo práve tieto kabáty zaujali módnych nadšencov? No sú veľké, objemné a hlavne veľmi teplé. Jednoducho ako stvorené na zimu. Teší nás fakt, že návrhári dbajú nie len na to, aby boli ich kreácie štýlové, no zároveň i funkčné. A práve tieto kabáty sú nefalšovaným „must-have“ kúskom tejto sezóny.

Instagram.com/vikyandthekid

Páperovky

Páperová bunda už dávno nie je záležitosťou do hôr. Práve teraz, viac, než kedykoľvek predtým, sú práve páperové bundy jedným z najštýlovejších kúskov sezóny. Zamilovali si ich svetoví dizajnéri, i módne ikony, ktoré preferujú síce trendové, ale rovnako tak i efektívne modely.

Instagram.com/izabelgoulart

Šále

Veľké, hrubé, pletené, kožušinové... Je jedno aké, hlavne, aby vás zahriali a tiež vyzerali zaujímavo. Povinná výbava každého šatníka, ktorú by ste rozhodne nemali podceňovať. A čo je hlavné pri nosení tohto kúska? Ukážte ho. Pokojne noste šálu prehodenú cez celý kabát. Nech ju všetci poriadne vidia.

Instagram.com/xeniaadonts

Pre viac inšpirácie si nezabudnite prehliadnuť našu foto-galériu!

Zimné "must-have" (13 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio