BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prekvapivý krok hviezdnych novomanželov: Čakali by ste toto od Justina a jeho ženy Hailey?
zdroj: Instagram.com/haileybieber

Prekvapivý krok hviezdnych novomanželov: Čakali by ste toto od Justina a jeho ženy Hailey?

Celebritný párik prekvapil tajným sobášom, neskôr intímnym priznaním.

Iný život

Mladý spevák má za sebou toľko životných skúseností, že iní by to nestihli ani za tri životy. Svetová sláva a spolu s ňou drogy, alkohol, promiskuita. Sám sa k tomuto priznal v najnovšom vydaní magazínu Vogue, na titulke ktorého pózuje so svoju manželkou, modelkou Hailey Baldwin. Dvojica spolu randila pred rokmi, no na čas sa rozišli a každý sa vybral iným smerom. No po čase sa opäť stretli a zistili, že jediný, s kým chcú stráviť život sú práve oni. Vzhľadom na to, že Justin sa nachádzal v životnom období, kedy sa snažil nájsť opäť cestu k Bohu, rozhodla sa mladá dvojica pre nečakaný krok - sex budú mať až po svadbe! Teda ten spoločný. Keďže Justin sa netají v rozhovore i tým, že počas obdobia užívania drog bol veľmi promiskuitný a správal sa k ženám neúctivo. "Chcel som sa opäť priblížiť k Bohu a cítil som, že to bude lepšie i pre moju dušu. Verím, že vďaka tomu mne a Hailey Boh požehnal," priznáva sa Justin v intímnom rozhovore, v ktorom dokonca uviedol, že istý čas mal so sexom vážne problémy. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

hey baby... @voguemagazine

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Bieber (@haileybieber),

zdroj: Instagram.com/haileybieber

Pre magazín taktiež prezradili, že po prvom rozchode v roku 2016 boli ich vzťahy dokonca také napäté, že sa nemohli vystáť v jednej miestnosti. Ako to, že sa teda nakoniec vzali? "Keď som v júni minulého roka po dlhej dobe Hailey videl, spomenul som si, ako veľmi som ju miloval, ako mi chýbala a aký pozitívny vplyv mala na môj život. Vtedy som si povedal - páni, to je to, čo hľadám."

A pár mesiacov na to sa dvojica tajne vzala na radnici v New Yorku. Tento krok mnohých fanúšikov i ľudí z ich blízkeho okolia výrazne prekvapil. Mnohí dokonca špekulovali, že to bolo kvôli tehotenstvu Hailey. No 22-ročná modelka tehotná nie je, a práve naopak, podľa vyhlásení jej manžela o predmanželskom celibáte teda ani nemohla byť...

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio