BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 11.2.-17.2.2019
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 11.2.-17.2.2019

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň

Baran - ste plný nových nápadov a plánov, ktoré by ste radi uviedli do praxe. Preto urobíte dobre, ak sa o ne podelíte aj s vašimi spolupracovníkmi, ktorí vás nie len podporia, ale radi sa zúčastnia pri ich realizácií. Súhlasné stanovisko môžete očakávať aj zo strany vašich nadriadených. V súkromí máte pred sebou v podstate pohodové dni, ale iba v prípade, že dokážete odolať ochutnávaniu zakázaného ovocie v podobe flirtov, ktoré by mohli skončiť vašou neverou. Presmerujte radšej túto energiu na niečo, čo prinesie úžitok a osoh nie len vám, ale aj vašim najbližším.

Býk
- v pracovnej oblasti sa vám počas týchto dní bude dariť. Máte dobré vyhliadky na každú vašu aktivitu, či už pri uzatváraní nových obchodných zmlúv, alebo pri rokovaniach o spolupráci s novými partnermi. V súkromí by ste mali byť obozretný a opatrný hlavne vy zadaní, pretože budete vystavovaní skúškam vernosti smerom k vašim partnerom. Naopak, vám nezadaným sa počas tohoto týždňa otvárajú možnosti užiť si veľa vzrušujúcej zábavy, ktorá môže nakoniec skončiť vážnym vzťahom. Preto by ste počas víkendu nemali zostávať doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí.

Blíženci
- aj v tomto týždni pre vás platí, že napriek vašim veľmi dobrým projektom, ktoré chcete prezentovať pred vašimi nadriadenými, bude dobré ak si ich ešte raz pre istotu prejdete a preveríte správnosť všetkých vašich argumentov skôr, ako im ich predložíte. V rodinných záležitostiach môžete vašim rodinným príslušníkom ponúknuť vašu pomoc pri riešeniach ich vzájomných problémoch, pretože v priebehu týchto dní bude vaša schopnosť diplomacie podporovaná nebeskou oblohou, čo zaručuje, že dokážete pre všetkých zainteresovaných nájsť obojstranne výhodný spôsob, ako ich odstrániť.

Rak
- ste plný pozitívnej energie a elánu, čo sa odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Aj s kolegami sa vám darí udržiavať dobré a korektné vzťahy, takže môžete očakávať aj ich podporu a pomoc vo všetkom, o čo ich požiadate. V rodinných záležitostiach to už nebude také ľahké. Vaša nálada bude totiž rozkolísaná, preto aj vaše reakcie na všetkých okolo vás budú rovnakého charakteru. Ale nebude to nič, čo by ste nedokázali pri troche sebaovládania zvládnuť. Počas víkendu sa aj v tejto pre vás tak dôležitej oblasti vašeho života stabilizuje, takže nakoniec bude všetko v poriadku.

Lev
- máte pred sebou ďalší úspešný týždeň počas ktorého sa vám bude dariť dotiahnuť do úspešného konca všetky vaše pracovné aktivity, obchodné rokovania či podnikateľské plány z výnimkou finančných transakcií. V tejto oblasti aj teraz pre vás platí neinvestovať mimo nutných výdavkov. V súkromí máte pred sebou pokojné obdobie okrem štvrtku. V tento deň nerobte žiadne zásadné rozhodnutia, pretože váš úsudok nemusí byť práve najlepší, takže by ste okolo seba vytvorili skôr chaos, ako dali niečo do poriadku. Počas víkendu využite hlavne nedeľu na utuženie rodinných väzieb.

Panna
- tento týždeň máte ideálny na to, aby ste vašim nadriadeným predostreli vaše nové projekty a plány. Nebeská obloha je na vašej strane, takže máte dobré vyhliadky na to, že ich podporia bez výhrad. Preto nezaškodí, ak si ešte raz prejdete všetko skôr, než im to budete prezentovať, aby ste mali istotu, že ste niečo dôležité neprehliadli. Doma máte príležitosť vašim blízkym ponúknuť vašu pomoc, alebo radu ak to budú potrebovať, pretože v priebehu týchto dní bude vaša schopnosť dobre analyzovať všetko dianie podporovaná aj hviezdami.

Váhy
- ak máte v zamestnaní na tieto dni naplánované obchodné stretnutia, alebo uzatváranie dôležitých pracovných zmlúv, pustite sa do všetkého s plným nasadením. Všetko dopadne k spokojnosti všetkých zainteresovaných. V osobnom živote bude vhodné ak vy zadaní zvýšite svoju odolnosť podľahnúť pokušeniu byť neverní svojim partnerom. Vy nezadaní si budete môcť užiť dobrodružstvá v podobe vzrušujúcich flirtov. Nie je totiž vylúčené, že jeden z nich skončí niečim hlbším po citovej stránke.Takže podľa toho by ste si mali naplánovať aj nadchádzajúci víkend.

Škorpión
- na pracovisku sa v tieto dni snažte odosobniť od všetkého a sústreďte sa len na vaše úlohy a povinnosti. Venujte sa iba tomu, čo už máte dopredu naplánované a dohodnuté. Neotvárajte nič nové. To si odložte na príhodnejšie obdobie. Ešte stále ste totiž vnútorne v rozpoložení, čo vám bude brániť voliť tú najideálnejšiu cestu v rozhodovaní. To isté platí aj o vašom osobnom živote. Preto ak máte možnosť, snažte sa počas tohoto týždňa nájsť si miesto, kde by ste neboli nikým a ničím rušený. Potrebujete si poriadne odpočinúť a nabrať stratený elán a energiu.

Strelec
- pre tieto dni pre vaše znamenie platí, že skôr ako sa v rámci vašich pracovných záležitostí rozhodnete, dobre zvážte všetky pre a proti a až potom povedzte vaše stanovisko. Na ňom totiž bude závisieť, či sa budete tešiť, alebo budete mrzutý zo stratených príležitostí na zisky. V súkromí si v utorok dávajte pozor na vašu náladovosť. Mohli by ste sa zbytočne pohádať s rodinou, ale aj s priateľmi. Naopak, v piatok môžete skúsiť šťastie v lotérii. Je tu pre vás šanca získať výhru. Počas víkendu sa vyberte niekam do prírody. Spojíte tak príjemné s užitočným.

Kozorožec
- vaša metodičnosť vo všetkom, čo robíte vám aj počas týchto dní prináša ovocie v podobe nie len dobrých pracovných výsledkov, ale aj v získavaní nových kontaktov a známostí, ktoré vám z dlhodobého hľadiska zabezpečia ďalšie výhody. V osobnej, ale aj citovej oblasti zvlášť v druhej polovici tohoto týždňa budete pociťovať nenaplnenosť. Budete mať tendencie strániť všetkého a všetkých. Máte v sebe zmätok, ktorý vám nedovoľuje rozlišovať skutočnosť od toho, čo si len nahovárate. Využite preto víkend na prechádzky v prírode. V jej lone načerpáte novú energiu aj vaše chmúrne myšlienky sa rozplynú.

Vodnár
- ak budete trpezlivý a dokážete nepodliehať momentálnym situáciám, ktoré vás nútia myslieť viac negatívne, potom máte šancu dosiahnuť to, čo ste si už dlhodobo plánovali a pripravovali. Úspech a šťastie, či už v pracovnej, alebo súkromnej oblasti vašeho života máte na dosah. Všetko k vám príde v pravý čas. Záver týždňa a nadchádzajúci víkend vám prinášajú niečo dobré a milé, čo vás naštartuje a dodá vám novú energiu a odhodlanie pokračovať vo vašej snahe dosiahnuť všetko to, čo máte v úmysle. Idete správnym smerom. Vytrvajte v ňom.

Ryby
- v priebehu tohoto týždňa budete mať myšlienky všade len nie tam, kde by ste mali. To vám môže spôsobovať roztekanosť a nesústredenosť, ktoré sa budú nemilo odzrkadľovať aj na vašom prístupe k vašim pracovným povinnostiam. Aj v osobnom živote, budete počas týchto dní akoby v opare snenia. Preto radšej neriešte doma ani s partnermi nič zásadné. Ak sa tomu nebude dať vyhnúť, tak všetko podstatné prenechajte na rodinu. Počas víkendu si naplánujte niečo, čo si nebude od vás vyžadovať jasnú myseľ. Choďte napríklad niekam do kina, či divadla, alebo si prezrite nejaké kultúrne pamiatky.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio