BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Dokonalé valentínske líčenie: Zabodujte vďaka tomuto detailu
zdroj: Instagram.com/serenawylliemakeup

Dokonalé valentínske líčenie: Zabodujte vďaka tomuto detailu

Valentín sa blíži! Ak i vás čaká v tento deň rande, tak máme pre vás malú inšpiráciu v podobe dokonalého valentínského líčenia.

Myslite ružovo

A to doslova. Tohtoročné valentínske rande by sa malo niesť v duchu romantickej ružovej. Čo takto si trochu zaexperimentovať a vyskúšať dvojitú ružovú očnú linku? Toto líčenie je síce možno neobvyklé, ale vďaka tomu vyniknete ešte viac. Jeho kľúčovými prvkami je kombinácia purpurovej očnej linky s jemne ružovou. No v tomto farebnom duchu sa však nesie i zvyšok líčenia.

Postup, ako si vytvoriť tento dokonalý make-up je veľmi jednoduchý. Dbajte hlavne na dokonalé prekrytie prípadných nedostatkov pleti. Ak však máte bezproblémovú pleť, nenanášajte si zbytočne make-up, ale postačí vám i jemný BB krém. Ak to nie je potrebné, nepoužite ani púder. Make-up má pôsobiť skôr sviežo a rozjasnene. Takže použite rozjasňovač na tri základné body tváre - do kútikov očí, na špičku nosa a na jamku nad perou. Nesmú chýbať samozrejme svieže ružové líčka a tiež šťavnaté pery, na ktoré vám postačí jemne ružový lesk na pery. Samozrejme vyčesané a upravené obočie a jemná vrstva špirály sú tiež nutnosťou. A ružové "bodky" na záver- očné linky, vďaka ktorým bude váš pohľad neodolateľný.

Tak čo, zaujalo vás toto líčenie a vyskúšate ho práve na Valentína? 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Magenta liner ⚡️ @j.rubach

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Wyllie Makeup (@serenawylliemakeup),

zdroj: Instagram.com/serenawylliemakeup
Instagram.com/serenawylliemakeup, Archív značiek

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio