BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Krásna Kate Middleton medzi hollywodskou smotánkou: V tejto róbe zabodovala na plnej čiare
zdroj: TASR

Krásna Kate Middleton medzi hollywodskou smotánkou: V tejto róbe zabodovala na plnej čiare

Krásna Vojvodkyňa opäť dokázala, že je miláčikom módnych kritikov.

Kate Middleton si počas nedeľného večera vyšla spolu s manželom Williamom medzi hollywoodsku smotánku. Prestížne ceny Britskej filmovej akadémia známe i ako BAFTA získali príchodom kráľovského páru na červený koberec oveľa väčšiu pozornosť. A tá sa ušla i trojnásobnej mamičke, ktorá pôsobila počas večera nádherne a oddýchnuto.
Počas večera z nej nikto nedokázal spustiť oči a tak zatienila i hviezdy ako Margot Robbie či Rachel Weisz a Kate Blanchett, ktoré sa na akcii ukázali tiež. No ani jedna nedokázala konkurovať 37-ročnej Vojvodkyni.

TASR

Na Kate však nebol neprehliadnuteľný len jej svieži vzhľad. O pozornosť sa postarali i kráľovské doplnky či nádherné biele šaty z dielne miláčika Kate, návrhára Alexandra McQueena. Ale späť k doplnkom. Na túto akciu si ich Kate prepožičala opäť od svojej zosnulej svorky, princeznej Diany. Nádherné šperky padli do oka prítomným okamžite a zaujímavosťou jej, že ich Diana mala na sebe po prvýkrát práve na rovnakom mieste ako ona - v známej Royal Albert  Hall v roku 1991.

TASR


Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio