BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 veci, pre ktoré sú muži rozhodnutí usadiť sa: Je ten váš pripravený na svadbu a rodinu?
zdroj: Samphoto

3 veci, pre ktoré sú muži rozhodnutí usadiť sa: Je ten váš pripravený na svadbu a rodinu?

Túžite po svadbe, rodine, no váš partner sa k tomu akosi nemá? Sledujte tieto tri veci, ktoré vám napovedia, či už je pripravený.

Nikdy nie je dobré veci hrotiť, a ak začnete svoju polovičku uháňať do manželstva, tak môžete na to doplatiť a docielite skôr pravý opak. Ako však zistíte, či máte po svojom boku niekoho, s kým môžete rátať do konca života? Jednoducho. Pre mužov sú tieto 3 faktory pred usadením sa najrozhodujúcejšie.

1. Pracovná stabilita

Muži myslia pri zakladaní rodiny len na jedno - či budú schopní sa o ňu postarať. Preto je pre nich stabilita, najmä tá pracovná, veľmi podstatná. Nie je to však o tom, že vy by ste sa o seba nedokázala sama postarať. Ide však o ich pocit istoty a bezpečnosti a akúsi povinnosť, ktorú jednoducho musia splniť, či už ste sebestačná alebo nie. Akonáhle sa však dostane muž do štádia, že ten pocit má, veľmi ochotne sa pustí do zakladania rodiny.

2. Vybúrení

Áno, je to naozaj tak. Ak sa muži dokážu dostatočne vybúriť počas svojich mladých čias, budete mať väčšiu istotu, že do manželstva vstúpia ako krehkí baránkovia. Keď dosiahnu pocit, že zažili všetko, vyskúšali všetko, pobavili sa a vlastne netúžia už po takýchto mladíckych nociach, tak si môžete povedať "bingo". Váš partner je naozaj zrelí na usadenie sa.

3 . 100% istota

V tomto prípade istota, že má po boku tú PRAVÚ. To, že vás nepožiada o roku po pár mesiacoch ešte nič neznamená. Muži sú opatrnejší v týchto veciach. Chcú mať naozaj stopercentnú istotu, že žena, ktorá je po ich boku je nielen tou pravou na to, aby mohla byť ich manželkou, ale rovnako tak pravou na to, byť matkou ich detí. Akonáhle tento dojem nadobudnú, budú vás naozaj milovať do konca života. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio