BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Módne peklo na Grammy: Na červenom koberci pohorela aj Jennifer Lopez či Heidi Klum
zdroj: TASR/AP

Módne peklo na Grammy: Na červenom koberci pohorela aj Jennifer Lopez či Heidi Klum

Nevkusnejšiu akciu sme v Hollywoode ešte nevideli. Takmer každý, kto dorazil na Grammy, schytal poriadnu dávku kritiky.

V noci z nedele na pondelok sa za veľkou mlákou odovzdávali prestížne hudobné ceny Grammy, ktoré patria rovnako ako napríklad Zlaté glóbusy k tým najviac sledovaným. No narozdiel od filmových galavečerov, sú tie hudobné často sprevádzané nevkusnými lookmi, a to i od hviezd, od ktorých by sme to nečakali. Výnimkou nebol ani 61.ročník, ktorý bol opäť plný zvučných mien a opäť plný priam škaredých outfitov.

Najväčším prekvapením boli looky hviezd ako Heidi Klum či Jennifer Lopez. Tieto krásky sa väčšinou ocitnú na opačnej strane zoznamu - medzi tými lepšie oblečenými. No tentokrát im to nevyšlo. I keď v prípade Jennifer by možno stačilo odstrániť ten obrovský klobúk. A ani s Heidi by to nebolo márne, keby sa predsa len držala starého známeho - menej je viac...

TASR/AP

Veľmi rozpačito pôsobili aj stylingy Miley Cyrus či Katy Perry. Neboli síce najhoršie z najhorších a možno keby sa posnažili trochu viac, tiež to mohla byť iná pesnička. Ale nebola. Síce pánske kostýmy sú veľmi trendy záležitosťou, ale treba samozrejme správne odhadnúť strih, čo sa v prípade Miley úplne nepodarilo. A Katy síce bodovala farbou sezóny - ružovou, ale rovnako tak ju zradil strih.

TASR/AP

Uf, tak toto bola silná káva. Cardi B a reality hviezdička Kylie Jenner boli jednoznačne tými NAJHORŠÍMI z hudobného galavečera. Ani sa nesnažíme pochopiť, čo sa výberom týchto "kostýmov" snažili docieliť. Ak však chceli schytať kritiku, tak sa im to podarilo. A ako bonus dostali aj výsmech.

TASR/AP

Poslednou vtipnou dvojicou sú tieto 2 ženy, ktorých mená sme dlho hľadali. Slečna vľavo je sestrou Cardi B, čo mnohé vysvetľuje a tá vpravo zjavne nevie inak upútať v miestnosti plnej svetových hviezd... Žiadny iný komentár to asi ani nepotrebuje. 

TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio