BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Roky bojovala s celulitídou na viacerých častiach tela: Vďaka tomuto sa jej známa blogerka zbavila
zdroj: Instagram.com/sarahs_day

Roky bojovala s celulitídou na viacerých častiach tela: Vďaka tomuto sa jej známa blogerka zbavila

Strašiak známy ako celulitída dokáže potrápiť nejednu ženu.

Blogerka a fitneska Sarah roky márne bojovala s celulitídou nie len na stehnách, ale i rukách či bruchu. Táto "nočná mora", ktorá nedá spávať mnohým ženám, je však pre ňu už minulosťou. Ako sa jej to podarilo a v čom spočíva tajomstvo jej úspechu?

S týmto problémom bojuje nejedna žena. Dokonca i tie s postavou modelky. Celulitída si nevyberá - dokáže potrápiť každú váhovú kategóriu. Sarah dokonca trápila natoľko, že odmietala nosiť krátke šortky či sukne. A to mala krásne vyšportovanú postavu. "Celulitídu som mala na bruchu, rukách, chrbte, ramenách, nohách či na zadnej časti nôh i zadku," priznala mladá kráska pre Dailymail. Obrat nastal vtedy, keď sa pustila do totálnej zmeny svojho stravovania, cvičebného režimu a po veľmi krátkej dobe sa dočkala prvý viditeľných výsledkov.

Bez cvičenia to nejde

To vám potvrdí i Sarah. "Akonáhle som začlenila chôdzu a behanie do svojho životného štýlu, dostavili sa obrovské zmeny. Tým sa potvrdilo to, čo sa píše všade - keď sa zbavíte telesného tuku, väčšinou sa zredukuje i vaša celulitída."

Zároveň dodáva, že práve zvýšená cirkulácia jej účinnou zbraňou proti celulitíde. "Najmä pri behaní sa snažím používať i ruky a zapájať celé jadro, a takýto tréning mi pomohol najviac."

Nie je to však len o aeróbnom cvičení, dôležité je tiež posilňovať svaly. Drepy, výpady, skoky, mosty, cvičenia s pomôckami... Sarah tréningy obmieňa a zapája do nich každú časť tela. 

zdroj: Instagram.com/sarahs_day

Na jedle záleží!

Určite to nepočujte prvýkrát a ani posledný. A potvrdí vám to i Sarah, ktorá účinnosť pitného režimu a správneho stravovania vyskúšala na vlastnej koži. "Detoxikujte telo! Len tak vyplavíte z neho všetky škodliviny, ktoré sa v ňom hromadia. Vypijem dva džbány vody každý deň. Musím." Každému tiež odporúča pridať do jedálnička potraviny ako acai, matcha, zelený čaj a ananás. Taktiež potraviny s vysokým obsahom vitamínu A a napríklad zelené riasy. "Osobne sa riadim pravidlom - čím viac zelenej v jedle máte, tým lepšie!" A nakoniec netreba zabúdať ani na modelkami obľúbené omega 3-mastné kyseliny, semiačka, uhorky či melón. Všetky tieto potraviny sú tým najlepším, čo telu môžete dať a ak ich pravidelne zahrniete do svojho stravovania, tak výsledky sa dostavia veľmi skoro. To vám garantuje i táto sympatická blogerka. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You know you’re dedicated to the #gramlife when you stop to set out a flat lay and take a snap of your groceries before throwing them in the fridge 💁🏼‍♀️ This is a pretty good indication of my eating habits. I’m always mixing it up and try my best to listen to my body and eat accordingly. For instance, the past few weeks I’ve been feeling GREAT after my plant based meals that include chickpeas, quinoa falafels and cannelloni beans. I’ve taken note of how I feel after these foods and made them more frequent in my weekly meals! Basically I eat a really nice, balanced and wholesome diet which is made up of real food in their whole state. This means loads of veggies, fruits, nuts, seeds, egg, beans, pseudo grains like buckwheat and then some fish and meat. On top of this, I include specific superfoods and supplements that cater to my body and health. Most of my superfood powders are from @tropeaka while my granolas, healthy chocolate and treats come from @loving_earth annnndddd we can’t forget my very own vegan cacao salted caramel protein balls in collab with @healthlab can I just stop and acknowledge the portion control and self discipline that comes with creating your own protein ball product. IT’S AN HOURLY STRUGGLE hahah I’m actually addicted and could probably eat 20 a day 😍😍 Anywayyyyyy I hope this answered a lot of the diet and food questions I’ve been getting lately. Essentially, I listen to my body and eat what makes ME feel GOOD 🙌🏼

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah (@sarahs_day),

zdroj: Instagram.com/sarahs_day

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio