BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Randíte so zadaným? Tieto 3 pravidlá musíte dodržiavať
zdroj: Samphoto

Randíte so zadaným? Tieto 3 pravidlá musíte dodržiavať

Ak chcete, aby vám vzťah so zadaným partnerom "klapal", musíte viac, ako inokedy dodržiavať nepísané pravidlá.

Žiadne stopy

A tým myslíme žiadne vône, fotografie...Nič, čo by vašu aférku mohlo prezradiť. Na spoločné rande si nikdy nedávajte parfúm na seba, pretože veľmi rýchlo by ste mohli byť odhalení. Rovnako tak zabudnite na spoločné fotografie. Muži, ktorí často hľadajú romániky nechcú mať žiadne "dokumenty", ktoré by ich raz mohli zdiskreditovať. Takže sa musíte zmieriť s tým, že váš obľúbený parfém necháte tak, a že spoločnú fotku v rámiku mať nebude. 

Pozor na nátlak

Mnoho žien si myslí, že postupne presvedčí svojho milenca o tom, že ona je pre neho tou NAJ, a mal by si vybrať ju. Ale mnoho žien sa preráta. Za žiadnych okolností nevyvíjajte nátlak na svojho partnera. Muži, obzvlášť v tejto pozícií to nemajú radi. Na začiatku ste si stanovili pravidlá, tak sa ich nesnažte zmeniť počas hry, lebo veľmi rýchlo by si našiel za vás náhradu. 

Jedna miestnosť

Musíte tiež rátať s tým, že s vami bude tráviť čas prevažne len v jednej miestnosti. V spálni. Žiadne verejné večere, kiná, galérie či prechádzky. To vôbec neprichádza do úvahy. Na to má predsa svoju ženu. Čím skôr sa s tým zmierite tým, lepšie. Neplánujte nikdy spoločný program niekde, kde by vás mohol vidieť niekto druhý. S tým u neho nepochodíte. 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio