BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Mrazivá záľuba známej topmodelky: Takto sa krásna Češka udržuje vo forme
zdroj: Instagram.com/denisadvorakova

Mrazivá záľuba známej topmodelky: Takto sa krásna Češka udržuje vo forme

Patrí medzi najúspešnejšie modelky domácej scény a je miláčikom zahraničných dizajnérov.

Ľadová krása

Meno Denisa Dvořáková je v módnej brandži veľmi známe. Krásna Češka odštartovala svoju kariéru i vďaka súťaži Schwarzkopf Elite Model Look, ktorú dokonca v roku 2006 vyhrala. Od toho momentu sa 27-ročná Denisa stala miláčikom módnych dizajnérov z celého sveta a taktiež šéfredaktorov magazínov ako Vogue, Harper´s Bazaar či Elle.

I keď má Denisa v módnom priemysle vybudovanú slušnú kariéru a meno, ktoré je naozaj známe, je si vedomá toho, že konkurencia v modelingu je naozaj veľká, a tak sa snaží udržiavať v kondícii ako sa len dá. A občas teda naozaj veľmi mrazivo. Jej obľúbenou aktivitou je otužovanie, vďaka čomu posilňuje nie len svoju imunitu, ale tiež metabolizmus.

Mínusové teploty, zamrznuté jazero a občas nejaký nástroj... Tak "málo" stačí Denise na to, aby sa mohla vrhnúť na aktivitu, na ktorú by si trúfol asi len málokto. A presne táto činnosť je jedným z tajomstiev krásy Denisy. Samozrejme, nechýbajú ani fitness centrá či rôzne beauty procedúry. Ale práve túto činnosť rada uvádza ako dôvod svojho pôvabu. A pri pohľade na ňu, nemáme dôvod jej neveriť.

Nielen neobvyklý spôsob chudnutia je veľkým prekvapením známej modelky. Pred pár dňami šokovala najvýraznejšou vlasovou premenou, akú sme doteraz na nej mohli vidieť. Svoje plavé vlasy si nechala zafarbiť na hnedo a pridala tiež nový zostrih. Ofina je stále veľmi trendovou záležitosťou a krásnej Denise dokonalo pristane, čo poviete?

zdroj: Instagram.com/denisadvorakova
zdroj: Instagram.com/denisadvorakova

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio