BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nová sezóna, nové vlasy: Tieto 4 trendy musíte vyskúšať i vy
zdroj: Instagram.com/harryjoshhair

Nová sezóna, nové vlasy: Tieto 4 trendy musíte vyskúšať i vy

Uvažujete nad zmenou imidžu? Vyberte si na to jednu z týchto farieb, ktoré sú top trendom blížiacej sa jarnej sezóny.

Sýte tmavé odtiene

Čierna či hnedá, hlavne aby bola krásne sýta. Prirodzené tmavovlásky si môžu vybrať len nejaký tónovací prípravok, ktorý dodá ich vlasom okrem sýtosti i lesk. A s takouto hrivou budete jednoducho neprehliadnuteľná. Pozor si však dajte na starostlivosť o vlasy. Krásna farba je jedna vec, ale oveľa dôležitejšie je, aby vaše pramene zároveň pôsobili zdravo a bez poškodenia.

Zosvetlenie

Každú ženu z času na čas prepadne chuť na zmenu. Ak však nechcete svoj imidž výrazne meniť, ale len nejakým spôsobom oživiť, tak vás určite poteší nový vlasový trend - zosvetlenie predných prameňov. Opticky vašu tvár nie len zoštíhlia, ale aj rozjasnia. 

zdroj: Instagram.com/harryjoshhair

Baby Blond

Aj blondíny sa môžu radovať. Alebo tie, ktoré uvažujú nad touto farbou vlasov. Konkrétne platinové či od slnka vytiahnuté pramene sú horúcim trendom už niekoľko sezón a budú i túto. Dôležite však je, aby look vyzeral prirodzene, takže si nechajte poradiť od kaderníčky, aký odtieň je pre vás ideálny. Čím jemnejšiu farbu zvolíte, tým lepšie.

Ružová

A nakoniec niečo pre odvážnejšie. Čo takto ružová farba? Krásna pastelová, ktorá je skutočne trendovou záležitosťou. Nebojte sa trochu zaexperimentovať.

zdroj: Instagram.com/amiira.real

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio