BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zamilovaná Bagárová i Buckingham: Títo muži ich očarili
zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

Zamilovaná Bagárová i Buckingham: Títo muži ich očarili

Známe speváčky ukázali na nedávnom plese svoje polovičky.

Až po uši

Na nedávnom plese, ktorý sa konal v Prahe, sa ukázali i Monika Bagárová a jej kolegyňa Celeste Buckingham. I keď sú obe stálice Česko-slovenského plesu, tentokrát neprišli v sprievode priateľov či manažérov, ale po ich boku stáli muži, ktorí sú novými objavmi známych krások. A o tom, že obe speváčky sú zamilované až po uši, svedčia i príspevky na sociálnych sieťach, ktorých majú obe na svojich profiloch neúrekom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🖤

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

zdroj: Instagram.com/bagarovamonika

A kto sú tí šťastní muži po boku známych hviezd? 24-ročnej Monike učaroval o štyri roky starší MMA zápasník, rodák z Uzbekistanu Makhmud Muradov. A to natoľko, že sa rozhodla konečne presťahovať z rodného mesta do Prahy. Doteraz odmietala podobný krok, a to i napriek sľubnej rozbehnutej kariéry. Jednoducho chcela byť v Brne blízko svojej rodiny. Ale láska robí divy, a tak si Monika zbalila kufre a vydala sa do hlavné mesta Českej republiky za novým priateľom. 

A čo Celeste? Tá má po svojom boku tiež muža, ktorý ju už nejaký čas robí nesmierne šťastnou. Jej partner, Aleš Mlátilík je o 20 rokov starší od talentovanej speváčky. I napriek výraznému vekovému rozdielu je Celeste vo vzťahu veľmi spokojná a dokonca priznala, že ju Aleš očarili na prvý pohľad, a tak prvý krok podnikla ona sama. A vyplatilo sa. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio