BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Ploché bruško vďaka tomuto návyku? Pridajte si na tanier exotiku
zdroj: Instagram.co/lorena

Ploché bruško vďaka tomuto návyku? Pridajte si na tanier exotiku

Každý vám povie, že krásne ploché bruško môžete mať hlavne vďaka správnemu stravovaniu.

Stravovanie a hlavne to správne, je v prípade ploché bruška, akým sa pýšia modelky, kľúčové. Dokáže naštartovať metabolizmus, tým zároveň správne trávenie, a tak sa môže dostaviť veľmi rýchlo očakávaný efekt. Ak sa zvykne denno-denne trápiť v posilňovni, no po plochom brušku niet ani stopy, skúste tento trik. Pridávajte si každý večer na tanier trochu exotického ovocia.

Ovocie, ktoré sa nepestuje v našich zemepisných súradniciach, ale niekde v exotike, ako napríklad ananás či papája, by malo byť súčasťou vášho večerného jedálnička hneď z niekoľkých dôvodov. Spomínané ovocie je bohaté na enzým bromelín, ktorý má aj proti zápalové účinky, pomáha uchovávať plochý tvar bruška. Nachádza sa najmä v ananáse, tak či už si ho doprajete vo forme ovocia alebo freshu, rozhodne urobíte dobre.

Bromalín tiež vplýva na žalúdočné kyseliny, napomáha vstrebávaniu vzduchu, a tak i problému s plynatosťou. Bonusom je i znižovanie proteínov v žalúdku, ktoré sa aktívne štiepia. Ploché bruško a beproblémové trávenie tak môžte mať v priebehu pár dní. Pridajte aktívny pohyb a vhodnú životosprávu a v lete zabodujete postavou modelky.

Najnovšie z kategórie: Fitness

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio