BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prehliadka nevkusu na hudobných cenách Brit Awards: (Ne)známe umelkyne zatienili modelky
zdroj: TASR/AP

Prehliadka nevkusu na hudobných cenách Brit Awards: (Ne)známe umelkyne zatienili modelky

Britské hudobné ceny sa netešia až takej veľkej popularite ako napríklad Grammy, no i tak sú v centre pozornosti médií. A pozvané osobnosti sa snažia zabodovať, ako sa len dá.

Modelky to zachránili

Včera večer sa v londýnskej O2 aréne konalo ďalšie odovzdávanie cien. Tentokrát prišli na rad hudobné ceny Brit Awards, ktoré sa pravidelne konajú počas prebiehajúceho týždňa módy v Londýne. A tak o účasť modeliek na akcii nemusí byť núdza. Tentokrát boli módni kritici naozaj radi, že dorazili i dlhonohé krásky, pretože inak by bol červený koberec naozaj veľkým a nudným sklamaním. Najväčšími hviezdami večera, teda aspoň tými módnymi, boli modelky Suki Waterhouse, Winni Harlow, i menej známa Neelam Gill a tehotná Abey Clansy. Táto štvorica patrila jednoznačne medzi najkrajšie odeté celebrity akcie.

Zľava: Suki Waterhouse, Winnie Harlow; Foto: TASR/AP
Zľava: Neelam Gill, Abey Clansy; Foto:TASR/AP

Ale späť k tým, pre ktorých bola akcia určená. Umelci. Po fiasku na cenách Grammy, kde sa to len hemžilo nepeknými stylingmi, každý čakal akýsi módny reparát. Ale nič také sa nedialo, namiesto toho sme sa opäť raz presvedčili, že tie hudobné hviezdy, narozdiel do filmových, si s módou a vkusom až tak veľmi netykajú. Speváčky Pink, Dua Lipa, Anna-Marie aj Maya Jama by rozhodne potrebovali vymeniť svojich módnych poradcov. Ak vôbec nejakých majú...

Zľava: Dua Lipa, Pink; Foto: TASR/AP, TASR
Zľava: Anna-Marie, Maya Jama; Foto: TASR/AP

Ak vás zaujíma viac lookov z hudobných cien Brit Awards, nájdete ich vo foto-galérií pod článkom.

Brit Awards (10 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio