BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Oscarový koberec plný rozpačitých lookov: V čom prišli najznámejšie hviezdy?
zdroj: TASR/AP

Oscarový koberec plný rozpačitých lookov: V čom prišli najznámejšie hviezdy?

Áno, boli krásne, no nie príliš originálne či zaujímavé.

Oscarová noc bola plná prekvapení, a to nie len čo sa víťazov týka. Tohtoročné odovzdávanie bolo síce plné zaujímavých mien, no tých zvučnejších bolo na červenom koberci pomenej. A rovnako tak chýbali na tomto koberci looky, pri ktorých sa vám chce skríknuť "wau". Nie že by bol zlý, ale bol taký nemastný-neslaný. A celkom nudný.

Najznámejšie hviezdy ako Charlize Theron či Rachel Weisz väčšinou bodujú v čomkoľvek, no nedeľná noc nebola ich najšťastnejšou. Voľby oboch krások sú pre nás nepochopené. V prípade Charlize i zmena účesu. Ich stylingy sú veľkým sklamaním. 

TASR/AP

Trochu stroho a staro pôsobili ďalšie známe hviezdy. "Ženy" Bradleyho Cooper Irina Shayk a Lady Gaga. Obe dámy sa zahalili do čiernej farby, čo im ubralo trochu sexepílu. I keď róba Iriny mala zaujímavé detaily v podobe zlatého opasku okolo pása či strapcov na rukáve, celkový dojem z jej stylingu to i tak nezachránilo. S krátkym mikádom pôsobila známa modelka veľmi prísne. 

TASR/AP

Ani tento večer nechýbali na červenom koberci metalické looky. Tie najvýraznejšie si obliekli Jennifer Lopez a herčka Brie Larson. Obe boli prinajmenšom zaujímavé. Ale tiež im chýbala akási "šťava".

TASR/AP

"Čerešničkou na torte" lookov z červeného koberca bol nepochybne tento. Herec a muzikant Billy Porter bol presne tým, o kom sa v súvislosti s červeným kobercom hovorilo najviac. Namiesto klasického smokingu si totiž vybral róbu. Urobil tak hlavne preto, aby dokázal homosexuálom v brandži, a nie len tým, že i muži môžu byť na takýchto akciách kreatívnejší a vystúpiť zo svojej ulity a komfortnej zóny. Napriek dnešnej dobe priznáva, že to so svojou orietentáciou nemá ľahké. Takto chcel zapôsobiť a vyjadriť svoj postoj.

TASR/AP

Viac lookov z červeného koberca nájdete v našej foto-galérií pod článkom

Červený koberec z Oscarov (11 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio