BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Hrozne trápna som
zdroj: beauty.sk

Hrozne trápna som

Toto je fakt, ktorého som si celoživotne vedomá. Ale za uplynulých pár dní som o tom presvedčila každého, koho som stretla. Ale podľa mňa ja za to nemôžem, môžu za to okolnosti.

Boli sme s Mišom pozvaní na detskú narodeninovú oslavu. Ja mám kamošku Zuzku, Zuzka má malú Zojku, Zojka je kamoška Miša. Oslava bola v detskom kútiku, takže deti sa jašili a hrali, my-mamy sme sa stihli aj trochu porozprávať. Samozrejme, že som podchvíľou chodila Miša kontrolovať, či nerobí zlobu. Akurát sa hral v guličkovom bazéne, keď som si všimla, že nemá jednu papuču.
Hovorím si, že toto nie je šanca ju nájsť. Veď je tam 16 miliónov loptičiek a niekde pod nimi je papuča. Lenže sú to Mišove najobľúbenejšie papučky a nemala som srdce sa aspoň nepokúsiť ju nájsť.
Tak som tak trápne chodila po tom bazéne, odkopávala loptičky, ale nič. Vyčíhala som si moment, kedy pri tom bazéne nebol žiadny rodič sledujúce svoje dieťa a hodila som sa do guličiek a začala som plávať. Ešte teraz sa cítim trápne. Aj som nadávala, že či naozaj sa hádžem v loptičkovom bazéne a ako veľryba tam mácham rukami a nohami. Ja som tam naozaj "plávala" asi 2-3 minúty. Úplne som sa sústredila na hľadanie tej blbej papuče. A potom som si všimla, že už pri bazéne stoja dvaja rodičia a pozerajú na mňa, že čo to tam nacvičujem.
Trénujem na akvabelu, dočerta!!!! Som sa chcela zahrabať pod všetky tie lopty od hanby, aby ma nevideli, lenže aby som zahrabala svoje veľké telo, potrebovala by som tam raz toľko loptičiek. Ale ha!!!! Našla som papuču a oslavne som začala v tom bazéne skákať. A vtedy mi doplo, že o svojej príčetnosti ich už nemám ako presvedčiť, a tak som sa šla s pocitom víťazstva naštopať tortou. Bola dokonalá - ako aj celá oslava.
Včera večer sme tak nejak neplánovane skončili v kine s kamoškami. Môj Bohuško bol doma, kamoška Lenka mala muža doma, kamoška Miška ešte nemá manžela ani dieťa, takže môže hocikedy hocičo (niekedy závidím).
Stretli sme sa v kine, plné nadšenia, že sa po dlhej dobe vidíme takto pokope, sme slečnu predávajúcu popcorn presvedčili, aby nás odfotila.

Ja som následne do pepsiny odmietla slamku, lebo nosím všade svoju sklenenú.
Nesmierne hrdá sama na seba, že sa naozaj pekne snažím eliminovať plasty ešte aj v kine, som sa šla cez tú moju luxusnú slamku napiť, akurát som ten pohár nejako nemotorne stlačila a celý som ho vyliala na kamošku Mišku, na moju nohu, na sedačky pod nami... Prosím, prepáčte mi tí, ktorí ste upratovali sálu 9!!!!
Nevadí, presadli sme si na volné miesta v rade pod nami. Ale myslím, že som spravila okolo nás celkom fajn rozruch. A ešte aj film bol trápny. Nebojím sa povedať, že asi aj trápnejší ako ja.
Len teraz neviem, že dokedy sa môžem vyhovárať na tehotenskú demenciu????

Buba

Najnovšie z kategórie: Buba blog

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio