BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Toto je nová módna ikona! Na jej vek by ste ju určite netipovali
zdroj: Instagram.com/gemmachan

Toto je nová módna ikona! Na jej vek by ste ju určite netipovali

Britská herečka Gemma Chan sa posledný rok ocitá čoraz častejšie v centre pozornosti.

Žiadny nováčik

Stačilo málo a z krásnej a talentovanej Gemmy Chan by bola právnička. Po ukončení štúdia na Oxforde dostala lukratívnu ponuku v právnickej firme, no namiesto toho, aby ju prijala, rozhodla sa vyskúšať šťastie v Hollywoode. I keď spočiatku sa jej ušli len drobné seriálové úlohy, posledné roky sa dostáva do centra záujmu čoraz častejšie. A čoskoro ju dokonca uvidíme i v najnovšej marvelkovke Catpatin Marvel, kde hviezdi po boku Brie Larson či Juda Lawa.

Gemma však neboduje hereckým prejavom, ale taktiež i svojim vzhľadom. Posledné mesiace nechýba na každej väčšej spoločenskej akcii v Hollywoode a zakaždým boduje svojim dokonalým stylingom. Gemma sa nebojí experimentovania, no stále sa drží na únosnej a vkusnej hranici. Móda ju viditeľne baví a či už sú to farebné neónové šaty, flitrované koktailky či obyčajný overal- Gemma dokáže vyniesť každý jeden kúsok tak, ako by bol ušitý priamo na nej a len pre ňu.

zdroj: Instagram.com/gemmachan
zdroj: Instagram.com/gemmachan

Nie je to však len o jej vkuse. Veľmi pozoruhodný je i vzhľad tejto herečky. Málokto by jej asi tipoval vek nad 30rokov, no pravdou je, že Gemma má presne 36 rokov! Čítate správne. Táto sympatická bruneta s jemnými črtami vyzerá o polovicu mladšie i bez toho, že by sa o to nejako výrazne snažila. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

See ya London ✈️

Príspevok, ktorý zdieľa Gemma Chan (@gemma_chan),

zdroj: Instagram.com/gemmachan

Spojte si všetky tieto jej prednosti a hneď pochopíte, prečo je okolo nej posledné mesiace za veľkou mlákou celkom veľký rozruchu. Či už filmári, módne magazíny alebo dizajnéri, Gemmu milujú všetci. A pre jej kreatívne a originálne looky aj my. Viac inšpirácie od tejto herečky nájdete vo fotogalérii pod článkom.

Gemma Chan (11 obrázkov v galérii)

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio