BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 04.03.-10.3.2019
zdroj: pixabay.com

Prinášame vám horoskop na tento týždeň 04.03.-10.3.2019

V spolupráci s pani astrologičkou Valikou vám prinášame horoskop na tento týždeň.

6.3 je NOV v znamení RYBY. O 17.07 hod. Rybám prináleží 12. astrologický dom. Je to dom skrytých nepriateľov, napr. imobilita,rakovina,vezenie... Ak sa takých vecí bojíte, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran
- je pred vami týždeň, počas ktorého máte príležitosť presadiť u vašich nadriadených všetky vaše pracovné projekty a plány. Máte v sebe dostatok elánu a zdravého sebavedomia a tie vám pomôžu uviesť ich aj do praxe vo veľmi krátkom čase. Vy zadaní, dávajte pozor na zvýšenú sexuálnu energiu, ktorou by ste si mimo vašich domovov mohli vyrobiť nepríjemnosti. Zvlášť počas soboty by mohli prepuknúť na plno, čo by mohlo mať až fatálne následky.

Býk
- v pracovnej oblasti máte pred sebou dni, ktoré nebudú ničím stresujúce ani inak náročné. Vaše povinnosti si splníte k spokojnosti všetkých, čo bude mať aj pre vás pozitívny dopad. V súkromí očakávajte väčšiu túžbu po citoch a nehe ako v iné obdobie, čo si vy zadaní dokážete naplniť s vašimi partnermi. Vy nezadaní, dobre zvážte, či vám chýba len fyzická forma uspokojenia týchto prejavov náklonnosti, alebo túžite aj po splynutí duší. Mohli by ste totiž druhú stranu minimálne uviesť do rozpakov, ak nie priamo ublížiť.

Blíženci
- vaše myšlienkové pochody asi nikto z vašich spolupracovníkov nebude schopný pochopiť tak, ako by ste chceli. Takže môže medzi vami vznikať komunikačná bariéra, ktorá vám bude brániť dosiahnuť také výsledky, aké od vás vyžadujú vaši nadriadení. Rovnako tak aj v rodinnom, či partnerskom spolužití doprajte dostatok času a priestoru vašim blízkym. Dajte im príležitosť povedať aj ich názor a predstavy. V takom prípade máte šancu dosiahnuť obojstrannú spokojnosť vo všetkom.

Rak
- ak máte na pracovisku niečo, na čom vám naozaj záleží, potom sa to snažte riešiť hlavne v pondelok a v utorok. V tieto dni sa vám to aj za podpory nebeskej oblohy podarí úspešne dosiahnuť. Od druhej polovice týždňa sa doma snažte nevystavovať vašich blízkych otvoreným konfrontáciám, pretože nebudete schopný byť objektívny. Iba čo by ste sami sebe, ale aj všetkým okolo vás pokazili nadchádzajúci víkend, a to by bola škoda.

Lev
- nič sa nestane ak sa počas tohoto týždňa budete na pracovisku venovať iba základným povinnostiam a úlohám. Pretože nebudete schopný byť pozorný, trpezlivý pri rokovaniach s vašimi obchodnými partnermi a je tu riziko, že by ste voči nim mohli byť výbojný a to by neprospelo vašemu biznisu. Doprajte si v kruhu vašej rodiny veľa pohodlia a pokoja. Aj vy ste len z mäsa a kostí a potrebujete doplniť stratenú energiu a elán. Vaši blízki budú dokonca veľmi radi, že vám budú môcť mať iba pre sebe. Chýbate im.

Panna
- vaše niektoré pracovné praktiky sú netradičné a málo kto z vašich kolegov im rozumie, ale čo je dôležité prinášajú očakávaný efekt. Rovnako aj vaše myšlienky počas tohoto týždňa môžu byť pre všetkých okolo vás nezrozumiteľné, preto zachovajte trpezlivosť pri ich vysvetľovaní, inak môže nastať situácia, že medzi vami nastane komunikačný skrat. To isté platí aj o vašom prístupe k rodine a partnerom. Dajte im dostatok času, aby sa dokázali vyznať v tom všetkom, čo od nich žiadate a očakávate.

Váhy
- je pred vami pracovne príjemný týždeň, počas ktorého sa nebudete musieť ponáhľať, ani stresovať, aby všetko bolo urobené na čas. Budete si môcť zvoliť také tempo, ktoré vám najviac vyhovuje.V osobnom živote budete cítiť potrebu zvýšeného prísunu pozornosti vo forme nehy, čo vám zadaným nebude robiť problém dopriať si v spoločnosti partnerov tieto pekné intímnosti. Vy nezadaní, dobre si premyslite či vám ide o fyzické uspokojenie, alebo ozaj túžite aj po duševnom splynutí. Mohli by ste totiž druhú stranu zmiasť ak nie tvrdo zaskočiť.

Škorpión
- počas týchto dní sa riaďte vašou intuíciou a skúsenosťami. Tie vám budú nesmierne užitočné a nápomocné v dosahovaní naozaj slušných pracovných výsledkov. Možno to ani sami nevnímate, ale vašou trpezlivosťou si postupne získavate stále väčšiu dôveru ľudí okolo vás a upevňujete si tak vašu pozíciu. V súkromí môžete mať pocit určitej prázdnoty, ale to je iba dočasný jav, ktorý ako prišiel, tak aj odíde. Nakoniec niekedy je dobré byť sám so svojimi myšlienkami. Aspoň si ich dokážete upratať.

Strelec
- máte pred sebou jeden z tých týždňov, počas ktorého si môžete vašu reputáciu zlepšiť a poskočiť tak v spoločenskom rebríčku naozaj o veľký kus dopredu. K tomu všetkému vám vaša planéta Jupiter ( šťastie, peniaze ) praje aj v prípadných finančných výhrach v nejakej lotérií. Určite to skúste. V osobnom, živote sa počas týchto dní budete všetkým javiť ako veľmi milý s dobrým srdiečkom. Ale vy taký aj ste, iba to tak často nedávate okoliu najavo, čo je škoda.

Kozorožec
- v tieto dni sa budete cítiť ako na húsenkovej dráhe. Čím väčší úspech dosiahnete v pracovnej oblasti, o to väčšie prekážky a problémy budete mať v súkromnej oblasti vašeho života a naopak. Do toho vám od stredy prichádza zhoršenie vašej vnútornej pohody, čo pri týchto turbulenciách okolo vás nebude nič, čo by vám pomohlo zlepšiť vašu celkovú náladu. Preto nech je to ako chce, nezostávajte sami. Nevedeli by ste si poradiť ani pomôcť Veď práve na takéto chvíle sú priatelia a rodina. Nebojte sa požiadať ich o podporu. Radi vám ju poskytnú.

Vodnár
- ste ešte stále na vlne, ktorá vás nesie v ústrety úspechov, či už v pracovnej oblasti,alebo aj vo vašom osobnom živote. Preto neváhajte a využite každý jeden deň na dosiahnutie všetkého, čo ste kedy chceli mať a dosiahnuť. Dokonca sú vám naklonené aj šťastné náhody, takže nie je vylúčené, že by ste si dokázali finančne prilepšiť v nejakej lotérii. Aj váš osobný život má toto obdobie "zelenú! vo všetkom. Doprajte si priazeň nebeskej oblohy samozrejme spôsobom, aby ste neublížili niečim svojim najbližším.

Ryby
- je pravdepodobné, že sa počas tohoto týždňa nebudete cítiť práve najlepšie, čo bude mať vplyv aj na vaše pracovné výkony a výsledky. Preto sa radšej, ak môžete, obmedzte len na tie nevyhnutné povinnosti. Aj v súkromí môžete vnímať niečo ako melanchóliu, preto je dôležité, aby ste sa neuzatvárali a neriešili tento stav alkoholom, alebo inými prostriedkami. Vyberte sa niekam medzi priateľov a aj keby ste tam mali iba sedieť mlčať, dokážu vás priviesť na iné myšlienky, a to je to čo potrebujete.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio