BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Súboj vojvodkýň: Kate Middleton prekvapila svojim výzorom
zdroj: TASR/AP

Súboj vojvodkýň: Kate Middleton prekvapila svojim výzorom

Na nedávnej recepcii v Buckinghamskom paláci sa objavili i obe kráľovské vojvodkyne Kate a Meghan.

Obe majú titul vojvodkyne, po svojom boku princa a dokonca rovnaký vek. Kate a Meghan majú toho viac spoločného, ako by sa mohlo zdať. Napríklad taký módny vkus. Od doby, čo sa obe začali objavovať po bokoch svojich manželov, výrazne zmenili svoj imidž. Teraz sú obe tmavovlásky stelesnením elegancie. I keď Meghan občas bojuje s prísnym protokolom paláca, nakoniec sa jej vždy podarí vykorčuľovať z predpísaných pravidiel a strhnúť tak na seba ešte väčšiu pozornosť.

No na poslednej akcii, ktorá sa pred pár dňami konala v Buckinghamskom paláci, mala silnú konkurenciu v podobe svojej švagrinej. I keď obe vojvodkyne dorazili v jednoduchých lookoch vhodných na danú príležitosť, trojnásobná mamička predsa len Meghan zatienila.

TASR/AP

Manželka princa Williama sa za posledné obdobie výrazne zmenila. Pri bližšom pohľade na ňu je jasne vidieť, že sa jej vytratili vrásky z okolia očí a celkovo pôsobí oveľa sviežejšie a oddýchnutejšie. Preto sa čoraz častejšie diskutuje o menších kozmetických úpravách, ktoré 37-ročná Kate mala údajne podstúpiť. Ak tak i urobila, nemožno sa tomu čudovať. Predsa len byť matkou troch detí, zároveň princovou manželkou stojí veľa námahy. A keď prirátate k tomu neustálu pozornosť médií, je viac ako jasné, že si musíte dať na svojom vzhľade záležať. Či už Kate podstúpila nejakú úpravu, alebo nie, vyzerá naozaj krásne.
A to i jej švagriná, ktorá už o pár týždňov privedie na svet svojho prvého potomka. A je očividné, že tehotenstvo jej len a len prospieva. 

TASR/AP
TASR/AP

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio