BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kylie Jenner prekonala rekord: Stala sa najmladšou miliardárkou
zdroj: TASR/AP

Kylie Jenner prekonala rekord: Stala sa najmladšou miliardárkou

A je to tu opäť. Ďalší týždeň, kedy sa hovorí o sestrách Kardashian-Jenner. Tentokrát je v centre pozornosti najmladšia z rodiny, 21-ročná Kylie Jenner.

Kylie je síce známa predovšetkým vďaka sestre Kim Kardashian a účinkovaniu v reality šou Keeping Up With The Kardashians, ale svoj majetok nadobudla vďaka vlastným podnikateľským aktivitám. Sama sa dokonca priznala, že od 15tich rokov je odstrihnutá od rodinných peňazí, a tak si musela zarábať vlastnými silami. A zdá sa, že toto rozhodnutie jej rodiny ju poriadne namotivovalo. O šesť rokov neskôr sa z nej stala miliardárka. A to rovno najmladšia v histórií. Prekonala tak i zakladateľa Facebooku, Marka Zuckerberga, ktorý svoju prvú miliardu zarobil, "až" vo veku 23 rokov.

Vyhlásenie pred pár hodinami zverejnil známy magazín Forbes, ktorý každoročne zostavuje rebríček najbohatších ľudí sveta. Vlastná kozmetická značka vyniesla Kylie do sveta bohatých ľudí, i keď priznáva, že slávne meno jej k tomuto statusu tiež veľmi pomohlo.

Kylie však nezarába len kozmetikou. Patrí medzi najvplyvnejších ľudí na Instagrame a s počtom sledujúcich viac ako 128miliónov má na konte spolupráce so svetovými značkami, ktoré sú ochotné platiť jej za spoluprácu aj šesťmiestne cifry...

Mamička takmer ročnej dcérky však nezaháľa a svoju kozmetickú značku zdokonaľuje každým dňom. I keď už teraz je zabezpečená, ako sama priznala, budúcnosť môže byť všelijaká, preto je dobre nezaspať na vavrínoch a naďalej sa snažiť na sebe pracovať. S týmto tvrdením sa úplne stotožňujeme a k novému titulu mladej Kylie blahoželáme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

zdroj: Instagram.com/kyliejenner

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio