BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Uhádnete, ktorá známa Slovenka sa môže pochváliť takouto krásnou dcérou?
zdroj: Instagram.com/danielachristova

Uhádnete, ktorá známa Slovenka sa môže pochváliť takouto krásnou dcérou?

Pri pohľade na dcéru známej missky nikoho asi neprekvapí, že vzbudzuje záujem okolia.

Celá mama

Daniela Christová je dcérou našej prvej kráľovnej krásy, Ivany. A je zjavné, že po mamine podedila toho naozaj veľa. 24-ročná kráska vzbudzuje posledné roky čoraz väčší záujem okolia aj médii, a to nie len vďaka známemu menu, ale i kráse. Sympatická blondína vďaka exotickým koreňom (otec má francúzsko-vietnamskú krv) patrí medzi tie ženy, ktoré zaujmú na prvý pohľad. 

A i keď by z Daniely pokojne mohla byť modelka, jej záujmy sa od tých matkiných trochu líšia. Už roky sa netají tým, že jej veľkou vášňou je svet krásy, resp. skrášľovania žien. Namiesto chodenia po móle sa tak prostredníctvom svojich znalostí a šikovných rúk snaží robiť ženy krásnymi a zvýšiť im tak sebavedomie. A na tento "koníček" nakoniec priviedla i svoju mamu Ivanu.
Do jej rúk sa ochotne zveria nie len známe tváre šoubiznisu, ale rovnako tak i bežné "smrteľníčky", ktoré si jej prácu nevedia vynachváliť. 

Daniela však rada prekvapuje i svojim vzhľadom. Naposledy tak urobila nedávno, keď sa z exotickej tmavovlásky zrazu stala blondína. I keď takáto odvážna premena sa nie vždy vydarí, v prípade mladej krásky vyšla na jednotku, čo poviete?

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio