BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sila jedného gesta: Vďaka tomuto zvýšite svoj záujem u mužov
zdroj: Samphoto

Sila jedného gesta: Vďaka tomuto zvýšite svoj záujem u mužov

Nepodceňujte silu nevinných gest. Môžu mať nakoniec veľkú moc a hlavne ovplyvniť i to, či sa daný objekt do vás zaľúbi a ako vás bude vnímať.

Neraz ste určite čítali tom, že neverbálna komunikácie dokáže prezradiť oveľa viac, ako slová. A ak ste doteraz tomu neverili, mali by ste určite zmeniť názor. A to veľmi rýchlo. Vďaka jednému gestu nie len vyjadríte svoje sympatie, ale dokáže ovplyvniť danú osobu, aby rovnaké sympatie zdieľala voči vám. Reč je o "starom-známom" hrabaní sa vo vlasoch. Ak sa s nimi hráte, koketne ich pohadzujete ich, dávate mužovi jasný signál k tomu, že sa vám páči a že je brána k vášmu srdcu otvorená.

Môže to byť však dvojsečná zbraň, a to v prípade, ak máte zlozvyk sa hrať s vlasmi i mimo flirtovania. Môžete tak prejaviť náklonnosť k niekomu, komu nechcete...

A čo oči?

Kedysi sa za symbol zvádzania však považoval dlhý hlboký pohľad do mužských očí. Ale táto teória, bola vyvrátená. Opak je v tomto prípade pravdou. Ak chcete dať mužovi najavo, že sa o meno zaujímate i bez slov, namiesto dlhého pohľadu sa mu zadívajte do očí len na pár sekúnd. Dlhý pohľad v mužoch vyvoláva skôr opačné pocity - myslia si, že žena je až príliš zameraná a upnutá na neho a že by bola pre neho až príliš rýchlou a ľahkou "korisťou". 

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio