BEAUTY.sk BEAUTY.sk

4 prednosti, ktoré muži ocenia najviac! Zadok či prsia to však nie sú!
zdroj: Samphoto

4 prednosti, ktoré muži ocenia najviac! Zadok či prsia to však nie sú!

I keď je trendom postava tvaru presýpacích hodín, pravdou je to, že krivky až tak veľkú úlohu nezohrávajú.

Váš prejav

Byť tajomná, kultivovaná, vedieť sa vyjadrovať. To muži sledujú ako prvé, ak sa zoznámia s niekým novým. Muži túžia po reprezentatívnej polovičke. To však automaticky nemusí znamenať, že musí vyzerať tip-top. Správanie je pre nich oveľa dôležitejšie. Radi sledujú ako sa vyjadrujete, máte prehľad, dokážete s nimi komunikovať o všetkom.

Úsmev

Vraj úsmev dokáže mužov zaujať už do troch sekúnd. Väčšina mužov sa taktiež zhodne, že ženy, ktoré sa usmievajú ich očaria oveľa rýchlejšie ako tie, ktoré si držia tajomný „poker face“. Takže, milé dámy, usmievajte sa, usmievajte a usmievajte. To je klasika, ktorá nikdy nesklame. 

Nohy

Mužov nezaujíma to, či ich máte dostatočne štíhle a dlhé ako supermodelky. Ale skôr to, ako sa nosíte. Vaša chôdza, pohyb bokov... Všetko ich dokáže neskutočne fascinovať. Na spôsobe vášho chodenia sa podieľa i vaše sebavedomie. Ak chcete zabodovať práve touto časťou tela, tak nezabúdajte pôsobiť sebavedomo.

Pery

Práve táto časť patrí medzi najobľúbenejšie u mužov. Milujú ich. Pôsobia na nich sexi. Nemusíte ich mať veľké, plné. Zaujíma ich skôr tvar pier. A k tomu si viete hravo dopomôcť. Stačí ceruzkou zvýrazniť ich tvar. A ak chcete vytiahnuť najväčšie zbrane, siahnite po červenom rúži. Muži z červenej na perách idú do kolien!

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio