BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prakvapivý moment v živote Soni Skoncovej: Čo dojalo známu brunetku?
zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Prakvapivý moment v živote Soni Skoncovej: Čo dojalo známu brunetku?

Soňa patrí medzi najvýraznejšie tváre slovenského šoubiznisu. Preto často zdieľa na svojich sociálnych sieťach každý moment svojho života. A podelila sa i o ten najdôležitejší.

Krásna moderátorka sa dostala do povedomia verejnosti predovšetkým vďaka súťaži Miss Slovensko. Tej sa zúčastnila pred 10 rokmi a obsadila vtedy 2. miesto - teda sa stala 1. vicemiss. Od tej doby sa média a verejnosť začali o túto dlhovlasú brunetku zaujímať čoraz viac. A ona to samozrejme využila vo svoj prospech. Založila si vlastný blog o cestovaní a móde. V čase, kedy blogovať bola u nás skôr vzácnosť, si získala tisícky fanúšikov, vďaka ktorým je teraz tam, kde je. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This weather please☀️ #sohonyc #newyork

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Popularita Soni rástla z roka na rok, získala dokonca miesto v televízii a za svoju prácu bola nominovaná tiež na cenu televíznej obrazovky v kategórii osobnosť publicistiky. A i keď sa pohybuje v šoubiznise dlho, cestuje po celom svete, stále má po svojom boku priateľa, s ktorým "randí" už vyše 17 rokov! A to je skutočne závideniahodné.
A práve jej priateľ Robo si pripravil pre Soňu prekvapenie, na ktoré sa nezabúda.

Dvojica sa v súčasnosti nachádza za veľkou mlákou, v L.A., v meste, ktoré Soňa miluje zo všetkého najviac. A práve tu sa ju rozhodol priateľ požiadať o ruku. Sama to nečakala a priznala, že bola naozaj dojatá. "Netušila som, že práve dnes bude ten deň, na ktorý nikdy v živote nezabudnem. Moje story už viac nepokračovali a nedozvedeli ste sa, či tú lavičku Robko nakoniec obsadil, ale myslím, že už teraz je vám to jasné. Požiadal ma o ruku na mieste, ktoré pre nás oboch veľa znamená, na mieste kde sa pozorujú hviezdy, pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja. Poviem vám nikdy sme netúžili po svadbe, pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov.
PS: Neviem či si viete predstaviť, ale absolútne som o tomto jeho čine netušila, preto som nakrúcala aj tie stories a doteraz nechápem ako to mohol predo mnou takto utajiť. Okrem toho som si dala prsteň na pravú ruku pretože som netušila, že sa vraj nosí na ľavej. Ó a aby som nezabudla, fotku by sme ani nemali keby okoloidúci počas môjho šoku nevezmú môj mobil a neodfotia nás. Ani si neviete predstaviť ako som im za to vďačná. Ľúbim ťa láska moja @roboreis,"
napísala pod spoločnú fotku dojatá moderátorka.
Dvojici gratulujeme!

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio