BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Verejné vyznanie, ktoré vás dostane: Miláčik žien je v tom až po uši!
zdroj: Instagram.com/channingtatum

Verejné vyznanie, ktoré vás dostane: Miláčik žien je v tom až po uši!

Channing Tatum prekvapuje okolie stále viac a viac.

Sympaťák Channing sa zapísal do povedomia hlavne účinkovaním v snímke Magic Mike. Bývalý striptér roky patrí medzi mužské sexidoly v Hollywoode, a tak každý jeho fanúšik s napätím čakal, kto si uchmatne jeho pozornosť a srdce po nečakanom rozvode s čoskoro (ex)manželkou, Jennou Dewan.

I keď od ohlásenia ich rozchodu prešiel takmer rok, až teraz sa na verejnosť dostávajú informácie o tom, že známy herec je zamilovaný až po uši. Jeho novou partnerkou je speváčka Jessie J. Dvojica spolu randí síce už od konca minulého roka, ale verejne si náklonnosť začali prejavovať až v posledných týždňoch.

"Prajem ti najšťastnejší deň plný lásky a aby slnko svietilo dnes len na teba. V tento deň si prišla na svet a zapálila si v duši niekomu svetlo. Ďakujem za tvoje oči, uši, srdce a život. Ďakujem, že si to práve ty. Si výnimočná. Všetko najlepšie k narodeninám zlatko,“ vyznal verejne lásku svojej novej partnerke v deň jej narodenín. Spolu s týmto vyznaním tiež zverejnil jej fotografiu. A i keď doteraz ani jeden z nich spoločnú fotku na sociálne siete nedal, toto gesto hovorí jasnou rečou a za všetko. 

Nie len Channing sa rozhodol verejne zdielať svoju náklonnosť. Svoje city k hercovi neskrýva ani speváčka Jessie J, ktorá sa tiež na adresu svojej novej lásky vyjadruje v samých superlatívoch. "Lepšie zvládam stres. Lepšie zvládam zmeny. Lepšie čelím svojím obavám. Som otvorenejšia a mám v tebe podporu. Dávaš mi lásku a ja zase tebe. Nebojím sa byť sama sebou. Konám podľa svojich inštinktov, si mi najlepším priateľom. Som lepšia pri počúvaní. Lepšie robím hudbu, ktorú milujem a som otvorená novým veciam.“

Tak sme zvedaví, koľko to tejto dvojici vydrží. Musíme však uznať, že sa k sebe hodia, čo poviete?

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio