BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Zamilovanosť je krásna. Ale nikdy kvôli nej nerobte tieto veci!
zdroj: pixabay.com

Zamilovanosť je krásna. Ale nikdy kvôli nej nerobte tieto veci!

Je síce pekné byť zamilovaný a rovnako tak byť milovaný. Ale tiež je dobré zostať stále sám sebou a nikdy nerobiť kvôli láske tieto veci.

Nenúťte sa do vecí, ktoré vás nebavia

Poznáte to – máte nový objav, ktorý má iné záujmy, záľuby a vám sa síce priečia, ale čo by ste neurobili pre toho druhého? Ak ide o neškodné záujmy, tak ok, prečo neskúsiť niečo nové? Ale zase na nenúťte silou mocou do niečoho, čo je vám proti srsti. Ak vás priateľ miluje, nebude mu vadiť, že nemáte všetky aktivity spoločné.

Nemeňte vzhľad

Jedným z najväčších nezmyslov je, že sa ženy snažia meniť svoj vzhľad podľa prianí mužov. Lenže malo by to byť naopak. Chlap by vás mal chcieť takú, aká ste. Pretože to je vaše pravé „ja“. Nikdy sa nebudete cítiť komfortne v imidži, ktorý ste nechceli vy sama, ale vaša druhá polovička. Ak vás váš partner neustále kritizuje za svoj výzor, tak si to nedajte. Má vás predsa milovať so všetkým, nie len vtedy, ak budete chodiť stále ako zo škatuľky podľa najnovších trendov.

Nemeňte svoje názory

Zamilované ženy tiež zvyknú zrazu akosi „prepnúť“ sa začať myslieť úplne inak. Resp. tak, ako myslia ich priatelia. Ale ste predsa dospelý človek s vlastným názorom, tak prečo ho zrazu meníte a prispôsobujete niekomu druhému? A i keď je ten váš rozdielny, vôbec by ste ho nemali meniť. Stáť si vždy za svojim nie je zločin, ale skôr by to malo byť obdivuhodné, nemyslíte?

Vždy myslite na seba

Byť trochu sebecký i vo vzťahu sa musí. Samozrejme, všetko má svoje hranice, ale nikdy neodsúvajte na druhú koľaj samú seba. Mali ste predsa svoj život pred vzťahom, majte ho aj počas. Neopúšťajte sa teraz pre novú lásku.

Nezabúdajte na priateľov či rodinu

Mnoho ľudí sa v ošiali z novej lásky často prestane stretávať s ľuďmi zo svojho okolia. Či už preto, že nemajú zrazu na nich čas, alebo si ich nový partner s nimi nejako nesadol. Tak či onak, je to veľká chyba. Nikdy neviete, kedy budete svojich blízkych a priateľov potrebovať, a ak ich odsuniete na vedľajšiu koľaj kvôli niekomu druhému, tak môžete v budúcnosti na to doplatiť.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio