BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Prelietavosť sa nevypláca: Muži prezradili, že veľkých počet milencov ich odradí
zdroj: pixabay.com

Prelietavosť sa nevypláca: Muži prezradili, že veľkých počet milencov ich odradí

Ak si rady užívate, mali by ste si dať pozor na to, či o svojich milostných avantúrach hovoríte. Nemusí sa vám to vyplatiť.

Aký je ideálny počet milencov? Čo muži považujú za veľa a čo za málo? Odpovede na tieto otázky hľadala jedna z najväčších internetových zoznamiek vo Veľkej Británii. A výsledok. To číslo, teda "zlatá stredná cesta", kedy nie je žena považovaná za neskúsenú, alebo naopak za promiskuitnú je 10. Je to vlastne priemer odpovedí, keďže najčastejšie opýtaní označovali možnosti 8 a 12.
Z prieskumu vyšlo, že práve muži sú opatrnejší pri výbere svojich životných partnerov a číslo ich milostných skúseností zohráva veľkú úlohu. Viac, ako 30% opýtaných mužov dokonca uviedlo, že chce hneď na začiatku vzťahu vedieť, koľko milencov mala jeho nová známosť pred ním. Ale zvedavé sú i ženy. A predsa len o niečo viac. Takmer 40% opýtaných chcelo poznať odpoveď na rovnakú otázku.
Podľa denníka Independent,ktorý výsledky zverejnil, sú však v dnešnej dobe ľudia oveľa chápavejší a tolerantnejší. V minulosti by tieto čísla boli podľa odborníkov o niečo menšie.

A čo si myslíte vy? Vyplatí sa hovoriť o týchto číslach pred partnerom?

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio