BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Pozor na to, aby ste ho neunudili! Muži prezradili, čo im na ženskom správaní prekáža najviac
zdroj: Samphoto

Pozor na to, aby ste ho neunudili! Muži prezradili, čo im na ženskom správaní prekáža najviac

Nie je to len o sexe. Samozrejme, ten je vo vzťahu veľmi dôležitý. Ale je tu kopec iných faktorov, ktoré môžu rozhodnúť o tom, či vás partner nepošle k vode...

Nové veci

"Ak sa žena bojí vzdať svojej zaužívanej rutiny a odmieta aspoň z času na čas skúsiť niečo nové, tak sa postupne pre mňa stáva nezaujímavou. Rád objavujem nové veci - či už z intelektuálneho hľadiska, sexuálneho či športového... Jednoducho mám rád výzvy a je dôležité pre mňa, aby som sa nenudil. Ak žena, ktorá je aktuálne po mojom boku nejaví záujem nič z toho, tak ma rýchlo prestane baviť. A môže byť krásna ako obrázok, keď je nudná, nepomôže to..." Lukáš (32)

Rozhodkyne

"Veľmi ma vie vytočiť, ak žena preberá na seba všetko a rozhoduje o tom, čo budeme večerať, už v pondelok vie, aký program bude cez víkend... Ak sa navyše neradí ani o takých veciach, ako čo kúpiť do bytu, kam ísť na dovolenku, tak veľmi rýchlo hodím spiatočku. Partneri by mali diskutovať o niektorých rozhodnutiach. Ale tento zlozvyk si všímam na čoraz viac ženách. Nerobte to, prosím..." Andrej (26)

Stále v pätách

"Unudí ma, ak žena stále sleduje každý jeden môj krok, do sekundy mi zdvihne telefón, odpovie na správu, kvôli mne zruší program a je non-stop k dispozícii. Verte, takéto stíhačky nebavia dlho nikoho. Dôležitá ja istá tajomnosť. Dajte si načas, urobte si vlastný program a ak nám občas poviete "nie", tak verte, je to tak lepšie... A vy ste zaujímavejšie." Filip (30)

Vlastný názor

"Keď sa začnem s nejakou ženou stretávať, všímam si, aké má názory, myšlienky, ako reaguje v skupinových diskusiách. Veľmi ma nebavia také tie "stádové" ženy, ktoré sa prikláňajú ku všetkému bez vlastného názoru. Príde mi to vlastne celkom nedospelé. A ešte viac ma dokáže odradiť, ak preberá maniere nejakej inej osoby alebo dokonca postavy z televízie. Neverili by ste, koľké to robia. Je to fakt otravné a detinské." Milan (27)

Sociálne siete

"Zabijak dnešných vzťahov. Ženy, ktoré im prikladajú veľkú váhu, sú pre mňa nudné. Tie, ktoré uprednostňujú virtuálny svet pred realitou, asi nikdy nepochopím. A ani nechcem. Nevyberám si predsa ženu podľa fotky na Instagrame. Zo skúsenosti viem, že tieto ženy sú maximálne nezaujímavé. Jediné, čo vedia, je dobre sa odfotiť." Ľuboš (31)

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio