BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Najkrajšou Slovenkou je len týždeň a už dokázala upútať viac, než jej predchodkyňa
zdroj: Instagram/frederika_kurtulikova

Najkrajšou Slovenkou je len týždeň a už dokázala upútať viac, než jej predchodkyňa

Frederika získala titul Miss Slovensko pred pár dňami.

Bratislavčanka Frederika Kurtulíková upútala porotu súťaže Miss Slovensko natoľko, že jej udelili vysnívanú korunku. No keďže modelingu sa venuje už od svojich 17-tich, nikoho veľmi neprekvapilo, že titul najkrajšej Slovenky prischol práve jej.

24-ročná Frederika sa do svojho "panovania" pustila s odhodlaním dokázať, že titul si skutočne zaslúži. "Do súťaže som sa prihlásila preto, lebo som sa chcela posunúť vpred, zapracovať na sebe a svojej osobnosti. Nie preto, aby som niekomu alebo už len sebe dokazovala, že som najkrajšia, najlepšia a podobne. Byť vo finálovej 12ke si žiada viac. Byť vo finálovej 12ke si žiada chcenie byť dámou a nie len peknou tvárou či postavou. Miss Slovensko nás učí tomu, aby sme sa stali najlepšou verziou samých seba," vyznala svoje pocity tesne po zisku titul na sociálnych sieťach. 

A už teraz dokazuje, že voľba poroty bola správna. Na nedávnej akcii Slovenka roka 2019, ktorá sa konala v Bratislave, dorazila Frederika po boku riaditeľky súťaže Karolíny Chomistekovej a žiarila ako pravá kráľovná. V metalických šatách od Jany Pištejovej pôsobila ako diva a za jeden večer stihla upútať pozornosť viac ako minuloročná víťazka za celé obdobie svojho "kraľovania".

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio