BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Met Gala 2019: Červený koberec bol plný bizarných lookov
zdroj: TASR/AP

Met Gala 2019: Červený koberec bol plný bizarných lookov

Najočakávanejšia módna udalosť bola opäť plná top hviezd v top lookoch. Komu to pristalo najviac?

Metropolitné múzeum, ktoré hostí tuto akciu už od roku 1948, patrí každoročne prvý májový pondelok móde a osobnostiam, pohybujúcim sa v tejto brandži. Po pozvánke na Mat Gala túži každý, no nie každý sa jej dočká. Komu sa však ušla tento rok?

Camp: Notes on Fashion

Názov tohtoročnej témy, s ktorou sa mali pozvané hviezdy a hlavne ich stylisti popasovať. A keďže ide o najsledovanejšiu akciu vôbec, prípravu na ňu nikto nepodcenil. Kto sa však blysol najviac? Ak by sme mali vybrať TOP trojicu najbizarnejších kostýmov, do zoznamu by sa dostali Katy Perry v kostýme lustra, Cardi B, ktorú mnohí prirovnávali k menštruačnému kalíšku a modelka Cara Delevingne.

TASR/AP

TASR/AP
TASR/APKrásnych rób a pôvabných dám bolo však v New Yorku hneď niekoľko. Aj takých, ktoré dodržali predpísanú tému a ešte k tomu pôsobili nádherne. Napríkad Nina Dobrev, Gigi Hadid, Dakota Johnson, Joan Small, Ciara...No bolo ich viac. Prezrite si našu fotogalériu a vyberte si svoju favoritku.

TASR/AP
TASR/AP
TASR/AP

MET GALA 2019 (33 obrázkov v galérii)

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio