BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Kamarátka alebo partnerka? Ako to vlastne s vami myslí? Zistíte to vďaka tomuto
zdroj: Samphoto

Kamarátka alebo partnerka? Ako to vlastne s vami myslí? Zistíte to vďaka tomuto

Občas je ťažké rozoznať, či od vás muž chce len priateľstvo alebo niečo viac... Vďaka tomuto však rýchlejšie zistíte, ako to s vami naozaj myslí.

Medzi ľuďmi

Berie vás do spoločnosti? A do akej? Na pivo do pubu? Či do divadla osamote? I na tom záleží. Samozrejme, ak sa poznáte roky, je to iné. Ak je to niekto nový, kto vás zoberie len tam, kde je veľa ľudí - bar, diskotéka, pub a netrávi s vami takmer žiadnu voľnú chvíľu osamote túži len po jednom - byť s vami kamarát. Nič viac.

Komunikácia

V prvom rade si treba uvedomiť jedno. Kedy a ako vás dotyčný kontaktuje. Ak je to sporadicky, len, keď nemá s kým čo robiť, tak by vám to malo byť hneď jasné. A nesnažte si nahovoriť, že má toho veľa. Muži, ktorí majú záujem o niečo viac, ako len o kamarátstvo, sa správajú inak. A čo je hlavné, vždy si ten čas na vás nájdu. Či už len na rýchly obed, kávu... Verte svojim inštinktom. Rovnako tak dôležité je, akým spôsobom sa vás muž snaží kontaktovať. Tí, ktorí hľadajú len nového kamaráta vo vás, úplne vyhovuje dopisovanie cez sociálne siete. Tí druhí veľmi radi s vami telefonujú.

Najbližšia rodina

Ak ju poznáte, predstavil vás a to plánovane, nie pri náhodnom stretnutí, tak gratulujeme. Určite nenosí domov hocikoho. Môžete si byť istá, že chce viac. Ale, ale ak sa poznáte nejaký ten mesiac a stále neviete kto sú jeho rodičia, či aspoň súrodenci, tak na lovestory veľmi rýchlo zabudnite

Priatelia

Poznáte ich? Ak sú vaše stretnutia obmedzené len na stretnutia s celou jeho partiou, tak to síce môže pôsobiť tak, že vás chce predstaviť i kamarátom, no neradujte sa. Ak vás predstavuje ako svoju známu, či kamarátku a opakujeme, to čo je v bode vyššie, že vaše stretnutia su obmedzené len na väčšiu spoločnosť, tak opäť ide len o kamarátstvo. Všímajte si aj správanie jeho kamarátov ku vám. Ak stojí o niečo viac, určite im o vás čo-to povedal a vy vycítite, ako sa budú i oni ku vám správať. Opäť raz dajte na svoju ženskú intuíciu.

Plánovanie

Končí vaše stretnutie slovami, napíšme si, alebo už počas neho plánuje, že o týždeň by ste mohli ísť na spoločnú lyžovačku, na oslavu jeho kamaráta či nejaký výlet... Ak dokonca naplánoval spoločného Silvestra, tak sa môžete tešiť na románik. Ak vás pri nasadaní do taxíka odbije slovami, niekedy sa ozvi, alebo napíšeme si... No je nám to ľúto, tiež z toho veľká láska nebude.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio