BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Patrí toto do vašej make-up rutiny? Muži to veľmi neocenia...
zdroj: Samphoto

Patrí toto do vašej make-up rutiny? Muži to veľmi neocenia...

Je síce pravda, že líčiť by sme sa mali predovšetkým kvôli sebe... Ale ak hľadáte stále toho pravého, tak predsa len by ste si mali dať pozor na nejaké veci.

Umeliny

Všetko umelé je pre nich odpudzujúce. Extra dlhé riasy či nechty by ste si odpustiť predsa len mohli. Rovnako tak vedia len ťažko prísť na chuť vytetovanému obočiu. Samozrejme, špirálu nosiť môžete, len v primeranejšom množstve, ktoré rozžiari váš pohľad. Pozor si dajte i na zlepené riasy. Radšej im venujte pár sekúnd navyš

Hlavne nenápadne

Ako hovoríme, muži preferujú prirodzenosť. To znamená žiadne neónové farby na nechtoch (na rukách, i na nohách), žiadne trblietky na očiach, a to naozaj vôbec nikdy, teda pokiaľ sa nechystáte na karneval či vystupovať v divadle. Tiež si dajte pozor na výrazné líčenie očí s klasickými tieňmi. Dymové oči sú stále žiadané, ale na rande je to až príliš. Naopak, čo muži ako jediný výrazný prvok na ženskej tvári naozaj milujú, sú sýte červené pery. Ale v tom prípade musíte voliť prirodzený make-up či líčenie očí. e, aby ste sa tomuto drobnému beauty problému vyvarovali.

Make-up

Samozrejme, na nosení make-upu nie je nič zlé. Nie všetky ženy sa môžu pýšiť dokonalou pleťou, a tak si chce každá dopomôcť ku krajšiemu vzhľadu trochou make-upu. Ale treba zostať naozaj pri troche. Hrubé nánosy, populárne kontúrovanie muži naozaj nemusia, naopak, to už radšej žiadny make-up ako ísť touto cestou. Takže naozaj nemusíte kvôli chlapovi tráviť pol hodinu líčením, ocenia, ak nemáte strach ukázať svoje prirodzenejšie ja.

Všetkého veľa škodí!

Lak na vlasy, veľa parfumu, lepkavé lesky, líčka ako Marfuška... I na toto všetko si dajte pozor. Nezabúdajte na staré známe - menej je viac. Pri líčení to platí dvojnásobne!

Umelé riasy či nechty

Všetko umelé je pre nich odpudzujúce. Extra dlhé riasy či nechty by ste si odpustiť predsa len mohli. Rovnako tak vedia len ťažko prísť na chuť vytetovanému obočiu. Samozrejme, špirálu nosiť môžete, len v primeranejšom množstve, ktoré rozžiari váš pohľad. Pozor si dajte i na zlepené riasy. Radšej im venujte pár sekúnd navyše, aby ste sa tomuto drobnému beauty problému vyvarovali.

Najnovšie z kategórie: Krása

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio