BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Sme nepoučiteľné?! Na toto mužom vždy naletíme!
zdroj: Samphoto

Sme nepoučiteľné?! Na toto mužom vždy naletíme!

Ruku na srdce, koľkokrát sa to už stalo vám?

Som zadaný, ale...

Určite ste i vy narazili na muža, ktorý vás balil, i keď ste dobre vedeli, že je zadaný a on to vlastne nepoprel. Namiesto toho ale zaryto tvrdil, že je to vlastne nefunkčný vzťah... Nikdy nepochopíme, prečo teda ten "nefunkčný vzťah" neukončia hneď. Teda vlastne chápeme, lebo je to nefunkčné len podľa nich. Ale v podstate vedú plnohodnotný život a len zbabelo sa vyhovárajú na stroskotané manželstvo... Pravdou je, že ak vás muži týmto balamutia, tak je len veľmi malá pravdepodobnosť, že je to pravda a ešte menšia, že sa rozídu kvôli vám. Ale ženy sú záhadné tvory, ktoré sú ochotné uveriť v mene lásky všetkému. Aj keď sa na niečom podobnom už niekoľkokrát popálili...

Nemal som signál

Výhovorka, ktorá je nad všetky výhovorky. Nemal som signál/nemal som telefón pri sebe/ nič mi neprišlo... A tak by sa dalo pokračovať. Všetky tieto frázy však majú jedno spoločné - sú to len klamstvá. Lebo pokiaľ naozaj nie je uprostred lesa, džungle či niekdy, kde sme ochotné pripustiť, že signál naozaj nie je, nie je možné, aby to bola pravda. A ani nie je. Muži sa totiž veľmi radi alibisticky vyhovoria na to, že im napríklad nič neprišlo. Lebo ak vám neodpíšu hneď, tak im to vlastne viete, teda určite prepáčite. Najmä, ak ste na neho namotaná, že by ste mu i vraždu odpustili. Ale ak vás opakovanie balamutí podobnými výhovorkami, tak je možno na čase sa spamätať, nemyslíte...?

V hlave mám len teba!

Ale prosím vás... Na čo nám to hovoríte? Neexistuje chlap, ktorí aspoň raz pri sexe nemyslel na inú. Na druhej strane chápeme, že to možno berú ako milosrdnú lož. A tiež chápeme, že asi nie každá žena by prijala odpoveď "áno, občas myslím na iné ženy" s chladnou hlavou... Takže v podstate vieme ešte odpustiť takéto klamstvo. ALe len v tom prípade, že zaklamete, keď sa to žena opýta. Ak s tým vyjdete sami, tak je to brané len ako lož. A naivne zamilované ženy však tomu uveria.

Najnovšie z kategórie: Vzťahy

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio