BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Festival v Cannes odštartoval: Hviezdami prvého večera boli Selena Gomez a čerstvá mamička Longoria
zdroj: TASR/AP

Festival v Cannes odštartoval: Hviezdami prvého večera boli Selena Gomez a čerstvá mamička Longoria

Najznámejší filmový festival opäť začal. Počas prvého večera sa na červenom koberci ukázali známe hviezdy, ale i svetové topmodelky. Komu to pristalo najviac?

Selena Gomez

Mladá umelkyňa sa po turbulentnom období, kedy ju zamestnávali hlavne depresie, opäť ukazuje na verejnosti čoraz častejšie. Tohtoročný festival v Cannes je pre speváčku a herečku vôbec prvým, a tak si na svojom debute dala výrazne záležať. Model z dielne značky Louis Vuitton bol vynikajúcou voľbou. Spolu s ním chválime i celkovú glamour vizáž. Selena pôsobila veľmi sexi, no sofistikovane zároveň.

TASR/AP

Izabel Goulart

Modelka Izabel Goulart je stálicou tohto festivalu, a tak si otvárací ceremoniál tiež nemohla nechať ujsť. Väčšinou sme zvyknutí ju vídať v odvážnejších lookoch, no tento "decentnejší" je veľmi vítanou zmenou. Šaty kopírujúce krivky modelky sú veľmi veľkým trendom a pôsobia ako šité priamo na nej. Veľké plus dávame i za výber farby a doladenie s líčením.

TASR/AP

Eva Longoria

Čerstvá mamička Eva Longoria vytrela všetkým zrak výberom róby na otvárací ceremoniál. Tvár značky L´Oréal Paris zvolila šaty od Versace a zaradila sa tak medzi najkrajšie a hlavne najsexi ženy večera. Ťažko uveriť, že rodila len nedávno.

TASR/AP

Romme Strijd

Ďalšou modelkou, ktorá sa pravidelne zúčastňuje najznámejšieho filmového festivalu, je čerstvý anjelik Victoria´s Secret Romee Strijd. 23-ročná rodáčka z Holandska pútala pozornosť hlbokým výstrihom, ktorý však v kombinácii s jej anjelským vzhľadom pôsobil vkusne.

TASR/AP

Julianne Moore

Stálicou v Cannes je i Julianne Moore. Táto herečka patrí medzi najpôvabnejšie hviezdy už niekoľko dekád. A rovnako tak i medzi najvkusnejšie. Sympatická ryšavka sa v móde vyzná a zvolená róba bola opäť zásahom do čierneho.

TASR/AP

Alessandra Ambrossio

Festival si nenechala ujsť ani Alessandra Ambrosio. Dvojnásobná mamička si vybrala róbu v jemných odtieňoch, čo ako sa zdá, budeme vídať na červenom koberci asi najčastejšie. Trend romantických šiat je totiž opäť v obľube.

TASR/AP

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio