BEAUTY.sk BEAUTY.sk

5 rád ako sa cítiť lepšie
zdroj: Seocentrum

5 rád ako sa cítiť lepšie

Máte dojem, že vám všetko prerastá cez hlavu? Nič nestíhate, nemáte čas a samej sebe ste sa nevenovali už veľmi dávno? Prinášame vám niekoľko rád, ako zvoľniť tempo. Zbavte sa stresu a začnite sa tešiť z každého nového dňa!

Každá žena chce byť krásnou. Túžime byť obdivované, uznávané a dokonalé. Hľadáme spôsob, ako pôsobiť spokojne a sebaisto. A pritom je to celkom jednoduché – stačí sa cítiť dobre vo svojom tele. Ako na to?

Doprajte si dlhý a kvalitný spánok

Ak vaše telo stále túži po spánku, doprajte mu ho! Choďte spať skôr a spálňu na dobrý odpočinok vopred nachystajte. Poriadne vyvetrajte, znížte teplotu v miestnosti a zatemnite okná. To všetko vám pomôže spať dlhšie a zároveň kvalitnejšie.

Nabuďte sa vitamínmi

Telo často únavou signalizuje, že mu chýbajú niektoré zložky v strave. Nakúpte si čerstvé ovocie a zeleninu a doprajte si zdravé a vyvážené jedlo. Čerstvé a cenovo dostupné potraviny nájdete, napríklad, v predajniach Lidl. Práve tu je aktuálne vybrané ovocie a zelenina v zľave 40 – 50 %! A, navyše, v každom letáku Lidl nájdete aj chutné a zdravé recepty. Nechajte sa inšpirovať, experimentujte a uvarte si niečo celkom nové.

Naštartujte sa hneď zrána

Hovorí sa, že raňajky sú základom dňa. Stále je však mnoho ľudí, ktorí si na ne nenájdu čas. Začnite váš deň s jogurtom, ovsenými vločkami či krajcom chleba so zdravou nátierkou. Vaše telo a, samozrejme, aj vy, tak získate energiu hneď od skorého rána.

Venujte si čas pre seba

Väčšina z nás žije v dennej rutine, ktorá sa skladá najmä z práce a s príchodom rodiny aj zo starostlivosti o deti a domácnosť. Tento kolotoč nás často celkom pohltí a na seba zabúdame. Spomeňme si, kde je tá bláznivá žena či vášnivá čitateľka ľúbostných románov? Najvyšší čas opäť ju v sebe nájsť! Urobte si rozvrh dňa, rozdeľte si starostlivosť o deti s partnerom a jednoduché úlohy, ako prestrieť stôl či vyprázdniť umývačku riadu, dajte urobiť deťom. Získate tak minimálne hodinu pre seba. Je na vás či ju využijete na luxusný kúpeľ, novú manikúru, alebo vyskúšate inú farbu vlasov. Ak ste práve zistili, že vám na takéto aktivity chýba vhodná kozmetika, je tu ideálna príležitosť doplniť si ju s novým katalógom Oriflame. Bez ohľadu na to, či sa potrebujete postarať o vlasy, telo, pokožku alebo tvár, Oriflame vám ponúkne vhodné a cenovo dostupné riešenie. Dokonca myslí aj na vašich partnerov a má špeciálnu ponuku aj pre nich. Ak sa k ich letáku bežne nedostanete, máme pre vás skvelú správu. S aplikáciou Kimbino ho môžete mať priamo vo vašom mobile kedykoľvek ho budete potrebovať. Kimbino robí veci inak – je ekologické a namiesto tlačených letákov na svojich stránkach združuje on-line letáky mnohých obchodov. Vďaka Kimbinu tak budete mať obchody vždy vo vrecku.

Urobte si radosť a kúpte si niečo pre seba

Kedy ste boli naposledy v obchode len tak? Bez toho, aby ste išli kúpiť niečo konkrétne? A kedy ste si kúpili z rozmaru niečo pre seba? Ak nad odpoveďou tuho premýšľate, je čas zájsť do obchodu. Zabudnite na chvíľu na partnera aj na deti a buďte sebecká. Ak máte obavy z vysokých cien, siahnite po aplikácii Kimbino. Prelistujte si všetky dostupné letáky, vyberte si tovar a v obchode tak budete mať istotu, že neminiete viac, ako ste plánovali. Výhodou Kimbina je triedenie letákov podľa druhov tovarov. Vďaka tomu sa v aplikácii rýchlo a jednoducho zorientujete a vyberiete si to, čo vás zaujíma.
Je skvelé mať prácu, rodinu, vlastnú domácnosť. Ale aj ženy, matky, partnerky potrebujú mať chvíľu pre seba. Doprajte si ju a načerpajte nové sily.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio