BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Victoria´s Secret Fashion Show končí! Toto už neuvidíte
zdroj: TASR/AP

Victoria´s Secret Fashion Show končí! Toto už neuvidíte

Po 24 rokoch sa organizátori rozhodli pre zmenu a prehliadka, na akú sme boli doteraz zvyknutí, je už minulosťou.

Koniec

Niekoho toto oznámenie prekvapilo viac, niekoho menej či vôbec... No pravdou je, že také nečakané rozhodnutie to nie je. Sledovanosť samotných show z roka na rok rapídne klesala. Zatiaľ, čo v roku 2013 si prehliadku pozrelo cez 10miliónov divákov, tú minuloročnú videli len tri milióny. A to je veľký pokles za päť rokov. Navyše, v dobe, kedy sa bojuje za feminizmus, bežia rôzne kampane od "MeToo" po "BodyPositive"... bolo len otázka času, kedy sa kompetentní rozhodnú niečo so šou robiť. A ak tomu pridáme nedávne vyjadrenie Ed Rezeka, marketingového riaditeľa, ktorý striktne odmietal zapojiť plus size modelky do prehliadky s jasným vyjadrením, že niečo také do ich šou nepatrí, je viac ako jasné, že značka si musí prejsť zmenou imidžu, ak sa chcú vrátiť na vrchol popularity.

TASR/AP

Zatiaľ však náhradu za opulentnú šou plnú svetových topmodeliek, bláznivých kreácií a top hudobných umelcov nemajú. Spoločnosť hľadá platformy, ktorými by opäť pritiahli pozornosť. A tiež zvýšili svoje zisky. Nie je teda jasné, či novú náhradu za módnu šou uvidíme už tento rok. Isté však je, že Victoria´s Secret Fashion Show nebude už nikdy taká, akú sme ju doteraz videli.

TASR/AP

Victoria´s Secret Fashion Show (9 obrázkov v galérii)

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio