BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Veľký deň Jasminy a Rytmusa sa blíži: Aké svadobné šaty si vybrala budúca mamička?
zdroj: Intagram.com/jasmina_alagic

Veľký deň Jasminy a Rytmusa sa blíži: Aké svadobné šaty si vybrala budúca mamička?

Najočakávanejšia svadba slovenského šoubiznusu klope na dvere.

Prísne tajné

Zamilovaná dvojica oznámila zásnuby pred pár mesiacmi, a to len osem mesiacov po spoločnom randení. No detaily svojho veľkého dňa si zatiaľ prísne strážia. Svadbu a prípravy si zrejme chcú užiť naplno, a tak o nej obaja zaryto mlčia. Jasné však je, že vďaka ich koreňom pôjde skutočne o veľkolepú svadbu. Konať by sa vraj mala už o pár dní a už teraz ju všetci označujú ako najočakávanejšiu v našom šoubiznise. 

zdroj: Instagram.com/jasmina_alagic

Nejaké tie informácie ale sem-tam uniknú. Tentokrát unikli správy o svadobnej róbe budúcej nevesty. Na jej príprave sa podieľa známa návrhárka a kamarátka Jasminy Jana Pištejová. Dámy spolu úzko spolupracujú už niekoľko rokov, a tak voľba práve tejto návrhárky nie je prekvapujúca. "Usilovne sa u nás pracuje na róbe snov pre túto krásku. Je to splnený sen....Už ani nedýchame," prezradila drobné detaily samotná návrhárka, ktorá k textu pridala i fotku Jasminy vo veľkolepej róbe. Je teda jasné, že i jej svadobné šaty budú jedinečné.

Tu si povedia áno

Miesto konania sobášu prezradil samotný Patrik tiež prostredníctvom sociálnych sieti. "Po všetkých tých zavádzaniach, sa chcem podeliť s vami o pravdu, pretože chcem zastaviť špekulácie. Našli sme krásny neokukaný priestor @simakzamokpezinok, kde slúbim vernosť a lásku mojej nastávajúcej žene a rodine," napísal pod spoločnú fotku pred pár týždňami. 

Najnovšie z kategórie: Celebs

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio