BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Známe Slovenky a Češky ako disco divy! Tieto tváre sa v móde skutočne vyznajú
zdroj: BB Media

Známe Slovenky a Češky ako disco divy! Tieto tváre sa v móde skutočne vyznajú

Pred pár dňami sa v centre Prahy konala párty, ktorá nemala núdzu o známe tváre. A mnohé z nich predviedli svoj vycibrený vkus.

Andrea Verešová

Dvojnásobná mamička vyzerá skutočne vynikajúco. A je v podstate úplne jedno, čo si na seba oblečie. Flitrované sako v kombinácii s luxusnou ľadvinkou je síce neobyčajnou kombináciou, ale na dlhonohej modelke sedela dokonalo. Odvaha sa jej tentokrát vyplatila.

BB Media

Monika Marešová

Manželka Leoša Mareša je známa svojou láskou k móde, a tak má všetky aktuálne trendy v malíčku. Svoj dokonalý vkus predviedla i na nedávnej párty organizovanej luxusným butikom v centre Prahy. Monika bola počas celého večera neprehliadnuteľná.

BB Media

Karolína Chomisteková

Prehliadnuť Karolínu Chomistekovú bolo tiež nemožné. Riaditeľka súťaže Miss Slovensko je ozdobou každej akcie a inak tomu nebolo ani tentokrát. Rovnako ako Monika, i ona módu miluje, a tak všetko, čo si oblečie, sa vždy stretne s veľkým úspechom.

BB Media

Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová síce predviedla menej odvážny model ako jej predchodkyne, ale rovnako veľmi štýlový. Športová bunda v kombinácii s džínsami s vysokým pásom sú skutočne top trendom sezóny.

BB Media

Denisa Dvořáková

Asi najodvážnejší model predviedla modelka agentúry Elite Praha Denisa Dvořáková. Tohtoročná ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look zladila do disco témy nie len svoj outfit, ale i celkovú vizáž.

BB Media

Aneta Vignerová

Bývalá misska tiež nikdy nechýba na veľkých módnych akciách. Dlhonohá bruneta vie presne, čo sú jej najväčšie prednosti a ako ich ukázať. Minišaty s rafinovaným strihom jej dokonalo sadli.

BB Media

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio