BEAUTY.sk BEAUTY.sk

Nádherné róby, krásne hviezdy: Festival v Cannes nikdy nebol krajší
zdroj: TASR

Nádherné róby, krásne hviezdy: Festival v Cannes nikdy nebol krajší

Obľúbený a najpopulárnejší filmový festival na azúrovom pobreží je tento rok skutočne vydarený. Aspoň čo sa outfitov týka.

Izabel Goulart

Populárna modelka je stálicou festivalu už niekoľko rokov, a preto presne vie, čo si treba obliecť na červený koberec plný hviezd, aby medzi nimi vynikla. Metalický komplet si nevieme predstaviť na nikom inom ako práve na nej. Izabela vie nosiť extravaganciu ako žiadna iná a v tomto bola skutočne hviezdou večera. 

TASR/AP

Amber Heard

Bývalá manželka Johnyho Deppa stavila tiež na extravaganciu a trafila do čierneho. Róba z kolekcie módneho domu Elie Saab doplnená o vysoké čižmy zabezpečila Amber pozornosť a medzi desiatkami ďalších hviezd nemala konkurenciu. 

TASR/AP

Priyanka Chopra

Čerstvá manželka Nicka Jonasa predviedla hneď dva dokonalé looky. A veľmi extravagantné a kontrastné. Zatiaľ čo v prvom pôsobila ako pravá femme fatale, ten druhý bol romantickejší, no opulentnejší zároveň.

TASR/AP
TASR/AP

Penelope Cruz

Po šatách značky Chanel siahla krásna Penelope Cruz a urobila veľmi dobre. Výrazná róby je ako stvorená na červený koberec v Cannes a na talentovanej herečke sedela dokonalo. 

TASR/AP

Bella Hadid

Bella Hadid pravidelne a s obľubou dráždi okolie svojimi lookmi a inak tomu nebolo ani na práve prebiehajúcom festivale. Jej šaty ale pôsobili stále vkusne a veľmi sexi, takže žiadne faux pas sa nekonalo. Zatiaľ jeden z najsexi lookov festivalu vôbec. 

TASR/AP

Isabeli Fontana

Veľmi neobyčajnú, no nádhernú róbu predviedla ďalšia známa modelka Isabeli Fontana. Metalické odtiene zlatej a fialovej, nádherný strih, šperky, líčenie a neposlednom rade i žena. Kombinácia, ktorá je dokonalá, čo poviete. 

TASR/AP

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Móda

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio