BEAUTY.sk BEAUTY.sk

3 klamstvá, ktoré používa takmer každý: Toto vášmu vzťahu neprospeje!
zdroj: Samphoto

3 klamstvá, ktoré používa takmer každý: Toto vášmu vzťahu neprospeje!

I keď si môžete myslieť, že milosrdná lož je občas najlepším riešením, nemusí to tak byť. Tak pozor na to, čo komu sľubujete. Aby ste z toho nevyviazli zle...

Kedy je milosrdná lož neprijateľná? Vtedy, ak ju nevyslovíte preto, že chcete ochrániť partnera, ale preto, že chránite tým sami seba. Jednoducho, ak má sebecký zámer. Ako napríklad tieto tri, ktoré žiadnemu vzťahu neprospejú.

Skoncujem s tým

Nech už myslíte čokoľvek - neveru, fajčenie, pitie, workoholizmus... Ak to nemyslíte naozaj, ale vyslovíte to len preto, aby ste uchlácholili svoju polovičku a ona vám dala konečne pokoj, tak si tak či tak koledujete o problém. Pretože lož, i tá milosrdná, má krátke nohy. A ak chcete robiť zo svojho partnera hlupáka, tak vám to len tak ľahko nedaruje. A nakoniec na to doplatíte len vy.

Žiadna iná nie je

Ak ste na začiatku nejakej aféry, stretávate sa s viacerými naraz, nikdy nehovorte žiadnej z nich, že je jediná. A to platí i u stálych vzťahoch. Ak vás prichytí priateľka pri tom, že pozeráte po iných a vy ju utešíte slovami "ničoho sa neboj, veď ty si pre mňa i tak jediná", tak na túto lož doplatíte pri rozchode. Ak to tak nemyslíte, radšej nič nevyslovte. Danú osobu neskôr tým môžete naozaj veľmi raniť.

Budeme v kontakte

Uf, najhoršia porozchodová fráza. V každom vzťahu je vždy jedna strana, ktorá sa na tieto slová spolieha, pretože si naivne myslí, že sa možno niečo zmení. Ak to hovoríte len preto, že chcete priateľku pri rozchode utešiť, radšej si zahryznite do jazyka. Nesľubujte, čo nemyslíte vážne. Ak vám na danom človeku teda záleží, nekŕmte ho nezmyslami.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame

Fun rádio